Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek határozott jövőbeli tervei vannak, az ennyire visszatetsző lehet?

Figyelt kérdés
Adott egy viszonylag friss (kb. 3 hónapos) kapcsolat. A férfi a 30-as évei közepén jár, a nő 10 évvel fiatalabb. Szeretik egymást, alakul a kapcsolat. Amikor azonban a nő egy beszélgetés alkalmával felhozza, hogy nagyjából 5 év múlva szeretne családot, gyereket, akkor a férfi megrémül és kihátrál a dologból, pedig (állítólag) szerelmes a nőbe. Mi lehet akkor a gond?

febr. 21. 13:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem fontos dolog, minta lehetne sokaknak.
febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem jól tetted hogy megmondtad. Ki az a hülye aki éveket pazarol úgy az életéből, hogy nem mer az állítólagos párjával a terveiről beszélni? Az aztán a kapcsolat.

Gondolom a pasi nem akart gyereket. Nem az ijesztette el hogy konkrét vagy, hanem rájött hogy nem passzoltok így össze.

febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok fura, de ha akarnék gyereket, és a párom is, akkor is rákérdeznék, hogy mikor tervezi kb.
febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ijesztő ilyennel előállni, hisz nem azt mondta hogy 1-2 éven belül szeretne gyereket, hanem elég hosszú távú célként fogalmazta meg. Nem tudom ezzel mi a gond, nem kell erről minden nap beszélni, csak feljottt a téma. És 5 év múlva nem feltétlenül ettől az embertől kell lennie a gyereknek. Valamint szerintem a kérdező nem is azt mondta hogy 5 év múlva bárki legyen az attól gyereket akar🤔 Úgy értette (gondolom), hogy akkortájt tudná elképzelni hogy érzelmileg, akár anyagilag stabilan családot tudna alapítani.

A párod nem lehet hogy hamarabb szeretne ezért volt furcsa reakciója? Lehet a korából adodoan ő nem szeretne annyit várni. De ez csak feltételezés. Szerintem kérdezz rá hogy miért lett ilyen passzív a témával kapcsolatban és legalább nem lesznek kérdések a fejedben. Azért tedd hozzá hogy nem akartad ezt rázúdítani, csak egy laza téma lett volna. Hisz nem 20 éves vagy már.

febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Vagy valamit félreértettem és ő végképp nem szeretne családot?
febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!