Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én tartom ezt tiszteletle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom ezt tiszteletlenségnek? Már csak kíváncsiságból is megtanulhatna egy két magyar szavat, nem?

Figyelt kérdés

A barátnőm osztrák, ausztriában élünk, közel a magyar határhoz. Többször is mondtam, hogy szeretném ha egy kicsit megtanulna magyarul, hogy majd értsen ezt-azt amikor megyünk a szüleimhez vagy amikor az itteni pár magyar barátommal találkozunk. Jelenleg állandóan németül kell beszéljünk mert ha nem akkor megsértődik. Arról nem is beszélve, hogy én szeretném, hogy a gyerekeim tudjanak magyarul is.

Az elején nem voltam rákattanva a témára azonban két hete nekifogott spanyolul tanulni. Semmi terve a spanyol nyelvvel, nem akarunk Spanyolországba költözni, még csak egy kirándulás sincs a láthatáron. Azt mondta, hogy csupán meg szeretné tanulni a szabadidejében. Ez nekem baromira rosszul esett és lett is belőle egy hatalmas veszekedés. Én elfogadtam az ő kultúráját, őt viszont nem is érdekli az enyém.


márc. 1. 20:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
A spanyol a 4. legtöbb ember által beszélt nyelv az angol, mandarin és hindi után.
márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
*magyar szót
márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekli sem a magyar nyelv, sem a magyar kultúra, mit nem lehet ezen megérteni? Ha tipikus magyar tapló, erőszakos férfiként nem hagyod vele békén, akkor te se fogod többet érdekelni. Valami miatt csak összejöttél vele és együtt vagytok; miért kell ráerőltetni valamit, ami nem érdekli? Mert nem tud a rokonaiddal beszélgetni? Ezek szerint neki ez nem jelent problémát, mert nem is akar.

Elhiszem, hogy neked rosszul esik, hogy ennyire elutasító, de akkor nem kell vele lenni. Biztosan van más tulajdonsága, ami mellette tart...szóval ahelyett, hogy őt ekézed, inkább magadba nézz, hogy te adtad fel a számodra fontos dolgot, a ...miért is? Na, akkor meg nem kell panaszkodni, hogy nem érdekli a magyar, a te döntésed volt (ahogy az övé meg az, hogy spanyolul tanul, mert az tetszik neki).

márc. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én megértelek kérdező. Ez egyértelmű elutasítás es érdeklődés hiánya feled. Ha egy no fülig szerelmes, minden is érdekelne, ami veled kapcsolatos. Alap tisztelet lenne részéről, hogy megtanuljon par kifefezest, gondolom te se azt varod el tőle, hogy natív beszélő legyen. Sajnálom, de ez a no nem szeret téged, es meg valószínűleg le is néz. Gáz.
márc. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy osztráktól? Ezek még azt is rangon alulinak érzik hogy angolul megszólaljonak, mert azt hiszik a német valami felsőbbrendű..
márc. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"egy két magyar szavat"


Jobb, ha tőled nem tanul.

márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!