Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg velem van a baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem van a baj, ha ez nekem így nem jó, nem elég?

Figyelt kérdés

Elég feszült az életünk, tele idegeskedéssel, pontosabban leginkabb úgy látom csak az enyém, mert a férjem azt vallja, hogy amin nem tud változtatni, azon felesleges aggódni.

Nekem a mindennapokban szüksegem lenne egy kis figyelmességre, intimitásra, legalább arra, hogy néha-neha átöleljen. A férjemnek ez viszont magától eszébe sem jut. Ha elmondom neki, hogy ez mennyire jól esne, akkor persze csinálja néhány napig, amíg még el nem felejti, de az valahogy nem az igazi, mert tudom, hogy nem szívből jön, csak a figyelmeztetesem miatt. Most is túl vagyunk egy zűrösebb időszakon és jól esne kicsit odabújni hozzá, de visszatart az, hogy ahhoz megint egy megbeszélést kellene tartanom...

Amikor elmondtam neki, hogy ez nekem milyen kiábránditó, ő volt megsértődve, hogy ennél többet nem tud tenni és igazságtalan vagyok, hogy ezt az ő hibájának titulálom.


márc. 2. 15:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azt megértenem, hogy engem nem kíván, de mást se? Ez azért fucsa nekem.
márc. 2. 18:38
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy mással nem csinálja? Amúgy vannak emberek, akiknek ez egy idő után nem fontos.
márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!