Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet kitartani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet kitartani egy párkapcsolatban a gyerek érdekében?

Figyelt kérdés

Borzasztóan érzem magam, aludni sem tudok már lassan. Minden olyan tökéletes volt, amíg meg nem született a gyerekünk másfél éve. Azóta a párom teljesen kifordult magából. Én vagyok a nő.

Folyamatosan visszautasítja a közeledésemet, már november óta nem is feküdtünk le, mert belefáradtam a rengeteg visszautasításba. Amikor ezt szóvá teszem, akkor mindig ugyan úgy reagál és elkezdi felsorolni, hogy nem teljesülnek a feltételei (hogy ne legyen fáradt, aludjon a gyerek stb). De ő mindig fáradt amikor hozzáérek. Majd hozzáteszi, hogy de ő attól nagyon szeret, csak neki nincs kedve ( és gondolom az, hogy nekem meg lenne, az hidegen hagyja). Egyéb dolgok is vannak, amik miatt összeveszünk (pl. tegnap délelőtt (11óra) felöltöztettem szépen a gyereket és mondtam, hogy vigye ki egy kicsit, míg én is felöltözök és reggelizek. 10 perc volt mindennel együtt. Mire kinyitom az ajtót, már látom az arcán, hogy mérges és szóvá is tette, hogy miért nem elég 1 perc, miért 10 percig tartott. Ezalatt ő természetesen beleengedte a gyereket a sárba és öltöztethettem újra.

Tegnapelőtt pedig pakoltam a bevásárlókocsiból a dolgokat, mire hangosan mondja, hogy ha így meg úgy pakolok, akkor ideges lesz. Mások is hallhatták.

Mégis úgy hozza le, hogy én vagyok a bipoláris meg én változtam meg. Holott egyszerűen már a tűréshatáromon vagyok. A múltkor én is beszóltam neki, mert náthás volt, van itthon orrcsepp és minden egyéb dolog, ő viszont elutasította, hogy nem fog használni. Annyira horkolt, hogy sem a gyerek, sem én nem tudtunk aludni. Mérgemben rákiáltottam, hogy csepegtess már a k.urva orrodba. Ez akkora nagy sértés volt neki, hogy napok óta csak ezt hajtogatja, hogy én milyen csúnyán beszéltem vele.

Néha már a fogaimat szorítom, de úgy érzem nem bírom. Viszont a kisfiúnk nagyon apás, nem bírnám, hogy én miattam ne láthassa minden nap az apját.


márc. 3. 04:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
30%
De itt ezen az oldalon mindenki olyan okos, hogy pár mondat alapján belelát egy több éves kapcsolatba, mintha 24/7 ott lettek volna és osztogatják a tanácsaikat.
márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Hú de jó, hogy megtaláltad. Akkor én is hagy mondjak már el pár dolgot még:

Igen, olyan dolgokat mondtam, miután te meggyaláztad a nőisségemet, tessék itt a kérdésem róla : https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ezen kívűl még ott van a kontrollmániád, semmit sem csinálhatok abban a házban, nem szellőztethetek amikor akarok, nem vehetem fel a fűtést, amikor akarom. Amikor beteg volt a gyerek, 23 fokra nem vehettem fel a fűtést, mert szerinted az drága ( és nem.mintha a milliókkal a hátad mögött nem tudnál kifizetni pár m³-rel több gázt), reggel pedig elém ugrottál a gyerekkel az autó elé, mert a kocsi csak dísznek van, nem mehetek el vele kilfiért a boltba, mert az egészen pontosan 2 indítás.

Sosem kértem a fizetésed felét és soha nem tartottam rá a pénzedre, igazából nem is érdekel.

A mostani viselkedésemet nagyban saját magadnak köszönheted.

márc. 3. 13:49
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Hölgyeim és Uraim!


Egy végtelenül elkeseredett nő panaszkodását olvashattuk, amit persze a mindent is jól tévő és semmiben sem hibázó férj nem hagyott annyiban.

Annyi bizonyos, hogy azért viselkedik így veled, kedves férj, mert ezt kapja tőled ( én rögtön ott hagytalak volna)... ő szült neked egy gyereket, gondolom szerelemből, te pedig átlépsz rajta. Öreg hiba, te is hiába kapálózol.

márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ez már bohózat. 🍿
márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Wtf? Miről maradtam le, milyen kérdés a másik, összefügg a kettő? :O
márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
33%

Ne hazudj. Nem ugrottam a kocsi elé. Egyszerűen meg lett mondva neked: két autónk van, egy ide-oda szaladgálos olcsó, és egy "drága", amit nem használunk a sarki pékségbe elugrani, mert a kocsinak nem tesz jót a sok hidegindítás. Most a szaladgálós autó éppen rossz pár napja, a kifli bolt pedig 3 perc sétára van, miért akarnál oda is kocsival menni? Az van hogy el vagy kényelmesedve, és nem becsülöd meg azt amid van.


A fűtéshez pedig egyszerűen nem értesz, 26 fokot csináltál múltkor is. A fürdőablakot állandóan nyitva hagyod, ha én nem csukom be, egész éjjel úgy marad miközbe megy a fűtés. Én befejeztem, nem a nyilvánosságra tartozik.

márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
65%

Besz*rok. Komolyan Gyakorin veszekedtek? Legalább egymás mellett ültök a kanapén?



Kérdező amúgy ha igaz amit ír a férjed én megértem őt! Semmi se tetszik neked amit ő csinál, eltart titeket rendesen, dolgozni nem akarsz. És akkor szexet vársz el? Hát milyen szégyen már, hogy könyörögni kell nőként szexért!


Hagyd el ha annyira rossz a férjed.

márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
84%
Hát, ti sem győztetek meg senkit, hogy érdemes gyereket vállalni, házasodni vagy egyáltalán komoly kapcsolatba belemenni...
márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

Nem hinném, hogy ez valóban a férj lenne.

A kérdezőnek meg annyit, hogy mivel nem tart már vonzónak, mert az ízléséhez képest túl kövérnek talál, akkor miért csodálkozol azon, hogy nem akar már veled kefélni?

márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Párterápia gyerekek? Veszekedés nélkül, egymás szemére a sz@r dobálása nélkül nem akartok beszélgetni, végighallgatni egymást és aztán a másik reagálna rá ő hogyan érzi és figyelembe venni egymás szemszögét? Szeretitek ti egymást, akartok egyáltalán harcolni a kapcsolatért, gyerekért?
márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!