Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a férjetek ilyen megjegyzést tenne rátok?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy akkora a hasam, hogy nem látom már a pin@mat...

Tavaly szültem, pár hónapja szintén volt egy nagyobb hasi műtétem is, teljesen felborult a hormonháztartásom is és 10 kg-ot híztam.

Én tudom, hogy híztam, látom és zavar is, de nagyon küszködök a súlyommal és próbálok tenni ez ellen. Nagyon rosszul érintett.


jan. 19. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondana ilyet, mert ha ekkora suttyó lenne, nem mentem volna hozzá.
jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Hogy ő sem fogja, pláne, mivel költözhet.
jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Pofánb*sztam volna és megmondtam volna, hogy nézzen ő is tükörbe néha..
jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
suttyó xd ez mi már én meg nem találok csajt magamnak mik vannak pfff..
jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Elég nagy suttyó, de 10 kg egyáltalán nem olyan mértékű, hogy ne lehetne tőle látni bármit magadon.
jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Elhagynám komolyan, mert ha rászólsz ha nem akkor is azt gondolja.
jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
de ő is elcsúnyult, nem?
jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Bunkó.
jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Azt szólnám, hogy magamba néznék és elkezdenék k.rva gyorsan fogyókúrázni, a suttyó férjemtől meg elválnék.🤗
jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkó módon tette szóvá, hogy nem tetszik neki a változás. Niylván tisztában vagy vele, és ez még akkor is baromi szörnyű, ha nem lenne mögötte szülés és műtét. Bakker, pontosan tudja, hogy nem azért ilyen, mert a kanapán döglesz fánkot zabálva fitness helyett, ha segíteni szeretne rajta, szabadidőt csináljon, meg egészsges kajákat hordjon haza, és ez az alpári megjegyzés...bennem egy világ dőlne össze, ránézni nem tudnék többet.Az ember élete rövid ahhoz, hogy ilyen emberekkel körülvéve tegye tönkre magát :(
jan. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!