Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en reagalom tul?

Figyelt kérdés

Egyutt elunk a baratommal. Itthon szo szerint mindent en csinalok. Fozok,mosok ,takaritok, vasalok, elpakolom a cuccait utana mert mindenhova csak ledobalja oket es mar hulyet kapok a kupitol. Emelett dolgozom a munkahelyemen.


Faradt vagyok egy hosszu nap utan , amikor dolgoztam es megcsinalok minden itthoni tennivalot. O is dolgozik, fizikai munkat vegez es egy hosszu nap utan semmit nem csinal csak ul a kanapen es nyomja a telefonjat. Szabadnapjain pedig fekszik egesz nap mert neki szuksege van a pihenesre.


Egyebkent jol meglennenk ,nincsenek nagy veszekedesek de mostanaban a kis dolgokra egyszeruen robbanok. Amikor megker valamire (amit egyebkent lehet szivesen megcsinalnek), konretan az osszes teendo elvegzese utan mar nincs kedvem megcsinalni a kivansagat. Legutobb azon akadt ki rohadtul h nem masszirozom meg minden este.. mert neki erre van szuksege ..tudom h kisse komikus a kerdes ,de szerintetek en reagalom tul h ez mar azert pofatlansag h elvarna h minden este megmasszirozzam?


márc. 6. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

“Egyebkent jol meglennenk ,nincsenek nagy veszekedesek”


Micsoda boldogság?! Hát ezért már érdemes, nem? Pedig akár meg is verhetne?!


Ennek az egésznek semmi tartalma.

Amit te csinálsz= ingyencselédje vagy egy parazitának és olykor ágyasa is.

márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl, nyugodtan maradj vele....


Hagyd el!!!

márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Megfogtad az isten lábát. Miért viseled ezt el? Miért vagy hajlandó így élni?
márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#1 . Rendes ,normalis embernek talalom, ugy gondolom manapsag meg kell becsulni azt ha valaki huseges hozzad es oszinte.
márc. 6. 21:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A hűség és őszinteség a minimum. Egy partner ennél jóval több kell, hogy nyújtson a közös életben.
márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
LOL, hűséges de kutyának tart.
márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy te is fáradt vagy, ugyanis az összes házimunkát te viszed otthon. Szóval ugyanolyan jogon járna neked is a masszázs, mint neki.

Hülyét kapok egyébként ezektől a típusú emberektől. Az egy dolog, hogy 8-10 óra talponállás után nem kezd neki vc-t pucolni, de hogy a saját cuccait nem képes a helyére rakni.. Miért könnyebb a nappali közepén levenni a zoknit, ha egyszer úgyis megy a szennyestartó fele tusoláskor?! És nem 1-1 alkalomról van szó, hanem a rendszerességről.

márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a bare minimumot nem hozza egy kapcsolatban, mit kellene ezen megbecsülni? Lehet azért nem csajozik,mert ahhoz is lusta lenne.😂

Örül, hogy van aki kiszolgálja és ennyi.

márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért hűséges, mert ilyen tapló ember a kutyának nem kell. Te elnézed ezt neki ezért persze hogy kitart melletted. Legyen eszed, Kérdező. Ha valaki értékeli a párját, akkor nem nehezíti meg az életét, hanem odateszi magát! (Minimum elmegy a szennyes kosárig)
márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, mintha az én exemmel járnál csak ő irodában dolgozott anno. Én otthagytam,mert ez egyre rosszabb lett
márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!