Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a férjem? Miért fontos neki?

Figyelt kérdés

Szóval édesanyám keményen dolgozó nő volt. Vért izzadva nehezen vett nekem egy kis lakást egy szobásat pici udvarral. Én ezt megörököltem múlthét pénteken.

Eddig albérletben laktunk a párommal és a fiammal. Azt beszéltük hogy leköltözünk és csinálunk belőle 2 szobás lakást (nem lenne nehéz vagy sok pénz). A párom ragaszkodik hozzá hogy a felét a nevére irassam. Nem érti meg hogy nem akarom. Őszintén elég sokat votatkozunk illetve az egyik kolléganőjét feltűnően sokat nézi, irogat vele. Örülök hogy van egy biztos pont az életünkben egy kis kuckó ahol bármi történik biztonságban vagyunk. Hála anyámnak. Ő se akarta volna hogy a párom bármit is kapjon ebből csak én és az unokája számítottunk.

Napok óta ezen megy a balhé hogy miért nem iratom rá. Miért nem érti meg? Hogy értessem meg vele?


márc. 13. 09:11
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
95%
Nem fogja megérteni, mert gyökér. Nagyon fontos lehetsz neki, ha a te örökségedben a saját hasznát látja.
márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
98%
Azért az elég meredek, hogy csak úgy nekiadd egy lakás árának a felét. Mégis mire fel? Egy párkapcsolat, egy házasság bármikor a kukába mehet, aztán szevasz lakás fele, ő meg röhöghet a markába. A férjed egy köcsög, csak mondom.
márc. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Én is így látom. Nem értem mire fel kéri. Mondtam neki hogy ne vegyen egy szeget se a lakasba de nem adom a felét mert bárhogy alakul a jövő a gyereknek és nekem így a legjobb.

De ragaszkodik a közös újításhoz. Meg hogy "ő tart el minket 2 éve majdnem ennyi minimum járna " mert gyeden vagyok így tényleg több pénzt fektet a kapcsolatunkba jelenleg az albi miatt.

márc. 13. 09:23
 4/45 anonim ***** válasza:
98%
Nem értetném meg vele sehogy, ha valami nem tetszik, akkor mehet a kolléganőjéhez. Hátha majd ő odaadja a lakása felét...
márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Persze azt a részét nem nézi hogy én meg ingyenes házvezető nő vagyok neki...
márc. 13. 09:24
 6/45 anonim ***** válasza:
85%
Idilli házasság xdd
márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Ne írd alá és kész .Felujitasb aha tesz bele azt kapja meg és ennyi .
márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Azt a házat Te örökölted, az a Tiéd 100 %-ban. A férjed nem is értem miért akarja a saját nevére íratni bármennyi részét is?!

Neki nincs semmi saját tulajdona?

Nem javaslom, hogy ráírasd, mert nem vagyok biztos (az általad leírtak alapján), hogy megbízhatsz benne.


Persze látatlanban nem tudhatja senki milyen szoros a kapcsolatotok.


Csak nekem fura, hogy így ragaszkodik a feléhez.

márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Nem idilli pont ezért nem akarok bármit is ráíratni... egy ideig az volt de mióta megjelent a szingli 0 felelősség gel járó munkatársnő nem segít itthon nem érdekli ha fáradt vagyok. Sokat balhézik.
márc. 13. 09:29
 10/45 anonim ***** válasza:
94%

Ha ez az USA-ban lenne, következő lépcső, hogy köt rád életbiztosítást....

Ott szoktak a párocskák egy idő után egy fémdobozban előkerülni valami tó mélyéről.

Tényleg vannak ilyen gyökér férfiak?


Kezdem érteni a nőket, akik itt kárognak, mennyi barom van.

márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!