Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért igazságtalan, ha nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igazságtalan, ha nekem is fontos, hogy a férjem jól nézzen ki?

Figyelt kérdés

Mikor hozzámentem, egy jó pasi volt, karcsú, izmos, egy igazi kis kandúr. :)

OK, ritkul a haja. Ezt még ugye elviseli az ember, mert nem tehet róla.

De elkezdett pocakosodni, nem borotválkozik minden nap, évek óta nem mozgott, és a fogorvoshoz is illene elmennie.

Én szülés után visszafogytam, jobban nézek ki, mint valaha, és biztos vagyok benne, ha elhíznék, ő vagy válna, vagy megcsalna, mert undorodik a kövér nőktől.

Diétázzak, tornázzak, gyereket neveljek, dolgozzak, vezessem a háztartást, és közben nézzek ki mindig jól? Otthon sem kinyúlt melegítőben meg pólóban vagyok.

Neki lehet?


Egy ideje nem is kívánom vele a szexet, kérdezte az okot, és én elmondtam. Fogynia kéne egy 10-15 kilót, eljárhatna edzeni, mert így már nem vonzó nekem.


Erre halálosan megsértődött.


Itt a gyk-n is első, ha egy nő elírja, hogy a férje félrelépett, mindenki azon kárál, hogy biztos elhíztál, slampos lettél és azért, és megérdemled.

Fordítva nem lehet?


Nekem is hiányzik a szex, de nem egy bálnával.



2016. márc. 9. 11:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
5%

Nahát egy felszínes nő. De meglepő.


Cseréld le rögtön egy izmos négerre, az nem fog elhízni.

2016. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

#1 Bezzeg fordított esetben a nő lenne igénytelen..


Kérdező, megbeszélném vele és segítenék neki. Ehhez az is kell hogy ő akarja.. Tedd érezhetővé számára, hogy van vesztenivalója.

2016. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
De, természetesen elvárhatod. Más kérdés, hogy a férjed nem foglalkozik vele, mit akarsz. Ilyenkor érdemes újragondolni a kapcsolatot. Az ilyen kettős mérce jellegű pasik számomra annyira visszataszítóak, hogy hihetetlen... Ráadásul felszínesek, és a nagy szerelmük addig tart, amíg kinézel valahogy, utána pattan a fiatal asszisztenssel tovább.
2016. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne várhatnád el, ha te is megfelelsz ennek? Főleg szülés után. Ő még csak nem is szült...

Mi lenne, ha elmondanád neki ezt így, ahogy ide leírtad? Neki is legyen már fontos, hogy tetsszen neked, ha ő nem figyel oda rád, akkor lehet, hogy rosszul ismerted. Én ismerek valakit, akivel sajnos nem vagyunk egy pár, de így is érezteti, hogy fontos vagyok neki és odafigyel rám, és ilyen párt akarok, mint ő (vagy őt, ha egyszer mégis úgy alakulna), még az exeim sem voltak ilyenek.

2016. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%

Abszolút jogos. Ülj le vele és komolyan beszélgess el erről vele. És nem duzzogni kell, hanem tekintettel lenni a másik félre.

Ajánld fel neki, hogy segítesz. Hozd fel fordított esetben, hogy ha te híznál el, akkor ő választana-e mást... stb. Ezzel talán, de csak talán, rádöbben hogy változnia kell érted, ha tényleg szeret.

2016. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
35%

Teljesen jogos.

A férjed beleült a kapcsolatba,már meg van a hölgy onnantól mindegy pedig a nők lesznek igénytelenek átlagban sajnos,tapasztalat.

Szégyelje magát,van egy igazi vérbeli felesége és nem értékeli mert nem értékel téged mivel egy lusta d...nó(bocsi férjed tudom,de ez gáz).

Az,hogy nem veszi magát észre és nem látja nem akarsz vele szexelni,és nem kapcsol ennyire buta ember nem lehet.


Kérdező én ultimátumot adnék neki:

1. Amíg nem fogy le nincsen szeretkezés,mivel nem kívánod.Oldja meg magának,ott a sör és a keze.

2. Költözz ki a hálószobából,mond meg neki ne haragudj Drágám de sajnos nem tudok így veled lenni egy ágyban sem.

3. Szépen megbeszéled vele,hogy legyen vége és elváltok te fiatal egészséges igazi szexy nő vagy hiányzik az életedből az a férfi akit megszerettél az az izmos,jó megjelenésű,jó pasi.

Én nem egy igénytelen önmagát elhagyó férfit akarok magam mellé,fiatal vagyok.

Nem akarsz megváltozni engedj elmenni,nem akarok veled élni,nem kívánlak,nem mész el fogorvos,csókolózni se akarok veled.

Jobb lesz ha lezárjuk,neked is nekem,megtaláljuk azt a párt akivel tudunk azonosulni.

Én ehhez nem asszisztálok,sajnálom,de részemről ennek itt és most vége van.



Kajakra ha nem lenne barátnőm én nagyon szívesen megismernélek téged.

Én mindig is igényes vagyok és voltam,diétázok,heti 4-t edzek,kardiózok,jó a fizetésem olyan a szakmám amivel kiváló életem van és még lesz ettől is jobban,szépen öltözködök,borostámat igazítom,szoláriumozok,sokszor shoppingolok.

Ilyenkor bánom,vagy inkább hogy nem előbb velem találkozik egy ilyen nő.

2016. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

beszélgess vele erről indulat nélkül.

ha neked fontos hogy jól nézzen ki, ő meg nem tesz érte, akkor válj el és keress mást. ennyi.

2016. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Sunshinedoll ***** válasza:
42%

Bár nem tudom, én az ilyet alapból furának érzem, ok, meghízott, de a férjed és elvileg szereted, most komolyan 10 kilón múlik? A fogorvost megértem, mert az nem túl higiénikus, na, de a túlsúly?

Ok, ha ennyire zavar, akkor segíts neki, te visszafogytál, csinos vagy, adj neki tippeket, ha te szoktál főként főzni, akkor olyan kajákat főzz, amik segítenek a súlyvesztésben, esetleg járjatok el együtt sétálni, futni vagy amit épp te is csinálni szoktál.

Valószínűleg csak elkényelmesedett, mint a házas férfiak legtöbbje.

2016. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%
Jogos, én egy ilyen igénytelen, hisztis bunkót ott is hagynék.
2016. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, ezen az oldalon azt olvasom állandóan, ha egy nő túlsúlyos, akkor igénytelen. A pasi nem?


A kérdés is valószínűleg ezért íródott ki, nem pedig mert megtörtént a kérdezővel.

2016. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!