Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a férjem? Miért fontos neki?

Figyelt kérdés

Szóval édesanyám keményen dolgozó nő volt. Vért izzadva nehezen vett nekem egy kis lakást egy szobásat pici udvarral. Én ezt megörököltem múlthét pénteken.

Eddig albérletben laktunk a párommal és a fiammal. Azt beszéltük hogy leköltözünk és csinálunk belőle 2 szobás lakást (nem lenne nehéz vagy sok pénz). A párom ragaszkodik hozzá hogy a felét a nevére irassam. Nem érti meg hogy nem akarom. Őszintén elég sokat votatkozunk illetve az egyik kolléganőjét feltűnően sokat nézi, irogat vele. Örülök hogy van egy biztos pont az életünkben egy kis kuckó ahol bármi történik biztonságban vagyunk. Hála anyámnak. Ő se akarta volna hogy a párom bármit is kapjon ebből csak én és az unokája számítottunk.

Napok óta ezen megy a balhé hogy miért nem iratom rá. Miért nem érti meg? Hogy értessem meg vele?


márc. 13. 09:11
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%
Értem hogy azt írta hogy örökölte, de azt is hogy az anyja dolgozott érte hogy vegyen neki lakást, amit most megörökölt és most koltoznenek oda. De nem értem hogy ha az a lakás már megvolt akkor eddig miért nem?
márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
38%

41-es, például én sem költöznék egy olyan lakásba, ami az enyém papíron, csak éppen a hasznonélvező anyám-apám. :)


Pontosítok: van lakásom, épp ilyen feltételekkel, szóval nem, nem élek ott, mert annyi jogom nem lenne, mint egy macskának.

márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy értse, akkor se az övé.
márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
#42 de az ajándékozás nem azt jelenti hogy anyuka marad a haszonélvező.
márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező, sikerült beszélni a férjeddel?
márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!