Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a férjem? Miért fontos neki?

Figyelt kérdés

Szóval édesanyám keményen dolgozó nő volt. Vért izzadva nehezen vett nekem egy kis lakást egy szobásat pici udvarral. Én ezt megörököltem múlthét pénteken.

Eddig albérletben laktunk a párommal és a fiammal. Azt beszéltük hogy leköltözünk és csinálunk belőle 2 szobás lakást (nem lenne nehéz vagy sok pénz). A párom ragaszkodik hozzá hogy a felét a nevére irassam. Nem érti meg hogy nem akarom. Őszintén elég sokat votatkozunk illetve az egyik kolléganőjét feltűnően sokat nézi, irogat vele. Örülök hogy van egy biztos pont az életünkben egy kis kuckó ahol bármi történik biztonságban vagyunk. Hála anyámnak. Ő se akarta volna hogy a párom bármit is kapjon ebből csak én és az unokája számítottunk.

Napok óta ezen megy a balhé hogy miért nem iratom rá. Miért nem érti meg? Hogy értessem meg vele?


márc. 13. 09:11
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
98%

Ne írass rá semmit. Én a helyedben nem is költöznék oda vele. Add ki a lakást albérletbe, így a kedves párod a közelébe sem mehet, plusz lesz egy kis extra bevételed, szóval azzal sem tud majd b_szogatni, hogy ő tart el.

Közben meg gondold át, hogy biztos ezzel az emberrel képzeled-e el a jövődet.

márc. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Mi tavaly vettünk házat a párommal. Mivel én csak töredékét tudtam beleadni az árába, így természetes volt, hogy úgy írjuk meg a papírokat, hogy csak annyi részem van a házban, amennyit beletettem. Ez így volt természetes és sosem vártam volna el többet.


Aki ragaszkodik ahhoz, hogy valami az övé legyen, amiért egy szöget nem tett arrébb, az más ocsmányságokra is képes.


Valószínűleg, ha fordítva történne a dolog, esze ágában nem lenne a felét a nevedre íratni.


Nehogy bele menj, védd meg, ami a tiéd!

márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
98%
Ragaszkodik hozzá. Hát ehhez nem tud ragaszkodni, mert nincs döntési helyzetben. Érzelmileg tud zsarolni. Ennyi. Eszedbe se jusson tulajdonrészt adni belőle.
márc. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon sajnalon a helyzetedet. En azt tudom mondani, ha a ferjeddel ezt nem lehet megbeszelni aza koveteli a hazadnak a felet es tovabbra is az uj kollegat fuzi valj el! Most mar nem kell felned, van hol laknod. Tudom nehez dontes, de hidd el ennek ugyis ez lesz a vege csak elotte titokban fog csalni az uj novel evekig es kozben probal majd kisemmizni, zsarolni.
márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
85%
14 vagyok, annyit meg hozzafuznek, hogy irta 11 az alberletbe kiadast. Ott azert tudni kell, hogy az alberleti dij az a ferjedet is megilleti jogszerint, szoval valasnal azt jogosan kovetlhetne. Az orkolt lakasod viszont soha nem lesz az ove, ha nem iratod ra.
márc. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
97%

"ő tart el minket 2 éve majdnem ennyi minimum járna " mert gyeden vagyok így tényleg több pénzt fektet a kapcsolatunkba jelenleg"


Szerintem a férjed fogalmi tévedésben van.

Nem a "kapcsolatotokba fektet pénzt" hanem a SAJÁT gyerekébe akit ő "csinált" meg!

Nem téged tart el, hanem a nőt aki az ő gyerekét neveli. Ha ezért fizetnie kellene egy bébiszittert 0-24-ben akkor az mennyibe kerülne neki? Mert ha már ilyen "szőrszálhasogató" a férjed akkor nézhetjük ebből a szemszögből is a dolgokat.

Egyébként tényleg semmi köze az örökségedhez.

Ha már így viszonyul a saját gyerekéhez, akkor tényleg nem szabad ráíratni semmit. Ne adjon bele egy fillért sem a házba, és ne is legyen ott tulajdonjoga. A gyerekével foglalkozzon, arra költsön.

márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
92%
Nehogy a nevére írasd, mert a büdös életben nem szabadulsz meg tőle. ahogy meg lenne a fele, nyilvánosan kefélné a kolléganőjét, te meg mehetnél el a gyerekkel abiba, azt megkapná az egész házat, erre megy ki a játék. Az meg milyen, hogy ő tart el titeket? Erre nem gondolt, amikor megcsinálta a gyereket. Gyász az egész csávó, én ezek után a kapcsolatot se tudnám elképzelni vele.
márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj bele, ne írasd rá a ház felét, negyedét, bármelyik részét sem. Semmi köze a HÁZADHOZ, A KÖZÖS GYEREKNEK VAN!

Takarodjon a kolléganőhöz és "tartsa el őt" ha neki nehézség ennivalót keresni a gyermekére és rád, a párjára akit ELVILEG szeret és tisztel.

márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Haha.. És pont tegnap vitatkozott velem itt egy másik kérdező ilyen témában. Mert hogy mindig a nő viszi a ház felét válásnál....


Kérdező, ne legyél buta, még a ház papírjainak a közelébe se engedd a férjed. Ha ennyire igényt tart rá, szerintem bármire képes lehet. Elképzelhető, hogy arra várt, hogy megörököld a lakást? Ha ráiratnád, szerintem dobbantana nagyon gyorsan mellőled.


A kolléganő miatt pedig már rég kibaxtam volna.

márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Arra készülj fel, hogy meg fog csalni - nincs egyébként kizárva, hogy nem csal most se - de ha kiderül rád fogja kenni, hogy te lovaltad bele, mert te nem szereted őt hiszen nem írattad rá azt a részt a házból - AMIHEZ SEMMI KÖZE!


Már most rafinált, előre gondolkodik hogyha dobna legyen helye akár a kolléganővel együtt.


Tehát inkább válj el, ne írass Rá még kiskanalat sem.

márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!