Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okozott már konfliktust/félték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozott már konfliktust/féltékenységet a kapcsolatodban a pároddal közös hobbid?

Figyelt kérdés

Pl. az egyik fél jobb abban a hobbiban, mint a másik, a másik fél pedig emiatt féltékeny. Vagy mindketten tudni vélnek valamit ugyanarról a dologról, mindketten máshogy és ebből kirobban egy vita.

Lehet, hogy az elején még nagy plusz a közös hobbi, később viszont már akár konfliktusokat is generál?



ápr. 1. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten imádunk teniszezni. Hol párost, hol négyest játszunk.

Tudunk veszíteni, nincs feszültség, harag, ha valamelyikünk veszít.

ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Ha jobb, megkerem,hogy tanitson. Nem eroltetem ra az en velemenyem . Nalatok mas dolog miatt van feszultseg. A stresszt kellene alaposabban levezetnetek.
ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, mondjuk exxel a gaming volt a közös hobbink, de közösen ritkán játszottunk. Egyszer egy Overcooked 2 menet után annyira kiakadt, hogy milyen balfassz vagyok, hogy azt mondta, soha többet nem játsszuk ezt együtt😟😂 De azokban a játékokban ahol egymás ellen kellett menni, nem volt gond.
ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, pont hogy tök jó volt.
ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pl talált kismacska. Mivel leginkabb hozzam jött oda, én voltam az "anyja" a biztonság, a párom kezdte megutálni az egész helyzetet hogy pl mikor ketten ülünk az asztalnál de nem hozzá megy soha oda, hanem hozzám. Aztán utálta a macskát is. Kesobb meg engem is.
ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mind a ketten szeretnénk kirándulni, de párom sajnos mozgássérült valamennyire és nem vállalhat ugyanannyit. Ezért én megyek sokkal többet egyedül vagy mással, de ebből semmilyen probléma nincs. Most közös húsvéti üdülés alatt is felváltva voltak közös programjaink és külön programjaink. Neki volt feladata is szülőhazájában, addig én elmentem nehezebb túrára. :-)


35/F

ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!