Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ezen túltenni magad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezen túltenni magad?

Figyelt kérdés

A barátommal szakítottunk 8 év után. Megcsalt a kolléganőjével (aki 20 évvel idősebb nála) hónapokig. Vak voltam és nem vettem észre a jeleket (vagy inkább csak nem akartam elhinni), ő pedig jól titkolta, de most mégis kiderült...

Ő volt az első komoly barátom ,a lelkitársam, a legjobb barátom.. (20 évesen jöttünk össze az egyetem elején)

Mindez 1,5 hete történt és teljesen magam alatt vagyok. A munkahelyemen egy komoly pozícióban vagyok, ahol teljesíteni kell és én nem bírok koncentrálni, mellette egy mestert is csinálok levelezőn és jönnek a vizsgák,de képtelen vagyok tanulni. Csak sírok és élni sincs kedvem. A barátnőim próbálnak kirángatni, de velük sincs kedvem sehova elmenni. Ha járkálok is a városban minden hely rá emlékeztet, azt nézem, hogy oda ültünk be 1x, ott sétáltunk ekkor meg akkor, a hétvége a legrosszabb, a rám szakadt szabadidő és az a 2 nap amit mindig együtt töltöttünk.

Itt vagyok 28 éves nőként újra szingliként, összetörve és nem látom a kiutat ezek után. Azt érzem csalódtam a férfiakban és mindenben. Aki volt hasonló helyzetben, megköszönném ha írnátok tippeket, hogy hogyan lehet ebből a gödörből kimászni, mert reménytelennek érzem a helyzetet jelenleg.



ápr. 7. 00:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
küldj képet azt meglátjuk...
ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez sajnos csak idővel fog menni. Nincs rá más megoldás..
ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Hát igen. El kell gyászolni. Azért 8 év nem kevés. Adj időt magadnak. Tudom, hogy most nagyon rossz, de jobb lesz, hidd el. Csak még nem holnapután. Nagyon együttérzek!
ápr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

menj el bulizni, mert be fogsz csavarodni

semmi sem fogja gyógyitani, a buli sem, de egy időre ki tudsz kapcsolódni, csak az idő múlásával lesz jobb, nem szabad sokáig gyászolni el kell kezdeni ismerkedni, vigasztaljon az hogy neked nőként könnyebb ha kicsit nyitott vagy

ápr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan jártam.

Kiderült hogy megcsalt az exem. Két hétig rosszul voltam, de akkora volt bennem a harag ,hogy az volt az erősebb ezért nem álltam volna szóba vele többet, ha akart volna bármit is.

Akkor kezdtem el rajzolni. El akartam terelni a gondolataimat, és sikerélmények értek. Teljesen kikapcsolt, közben zenét hallgattam.

Most grafikus vagyok. Lehet hogy neki köszönhetem, kellett valami mély depresszió ahhoz hogy belemeneküljek a rajzolásba és felfedezzem magamban azt, amiről nem is tudtam .

ápr. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze nem mindenki rajzos.

A pasik pl gyúrni kezdenek megszàllottan.

De a regényíráshoz is kell valami mélyebb érzés, akár egy trauma.

Vagy akár olyan célod is lehet hogy kerek izmosra gyúrod a feneked.

Nem tudom , ez mindenkinél más.

ápr. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sírd ki magad bátran! Aztán szedd őssze magad és járj egy erre-arra foglald el magad. Így is most baromi hosszú idő lesz míg rendbe szeded magad lelkileg. Dolgozz bulizz! Majd meggyógyul a lelked.
ápr. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Nekem barátaim segítettek, hogy könnyebben teljen ez az időszak. Még ha alapból nem is volt kedvem, akkor is elmentem velük és találkoztam, egy sörözés, szórakozóhely, társasjátékozás, sok beszélgetés...


Az is segített, hogy átértékeltem a kapcsolatom és a szerelem valamelyest átalakult haraggá, hiszen többször átvert, hülyének nézett, csalódtam benne, így többé nem akartam az életemben.


Nekem 2 hétig tartott az az időszak, amikor sokat gondoltam rá, után kezdett javulni a helyzet. Amikor keresett az ex, leráztam.

ápr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

Alapvetően nem vagyok az a bulizós típus, egyetem vége óta nem nagyon volta, max nyáron 1-2 koncert/buli.

A fogyás, egészséges életmód, edzés az amibe talán bele tudnám vetni magam. Együtt is éltünk, most hazaköltöztem a szüleimhez, azonban muszáj lesz majd albérletet keresnem a következő hetekben, így talán még ez is kicsit kiszakít. Bár az egyedül éléstől félek, mert olyankor jönnek a gondolatok...

ápr. 7. 09:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Le kell magad foglalni és ha sírnod kell akkor sírd ki magad. Egy idő után ki fogod heverni őt. Vedd úgy az egészet fel bármilyen hülyeség is, hogy egyfajta leckét kaptál az élettől azért, hogy fejlődj. Hogy máskor jobban figyelj oda.
ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!