Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm nem igényli a szexet?

Figyelt kérdés
Az eleinte sem voltunk együtt túl gyakran, de akkor még kívánta, aztán folyamatosan csökkent a vágya. Lecsökkent a dolog havi 1 alkalomra most pedig már ott tartunk, hogy fél éve nem szexeltünk és egyáltalán nem is érdekli a dolog. Nincs hormonális problémája és más férfival sem csal meg ezt biztosra tudom és működik is köztünk a dolog, azt mondta, hogy semmi probléma nincs és élvezte az együttléteket velem meg mindig volt orgazmusa is csak egyszerűen ő ilyen fogadjam el, hogy nem egyforma az igényünk. Elhagyni nem akarom és megcsalni sem, de egyszerűen borzasztó így élni fiatal férfiként.
ápr. 10. 21:22
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
31%
Szexel ő, csak nem veled. Dobjad
ápr. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha nem tévedek, korábban írtál már ki ide egy kérdést pontosan erről. Sajnos ott is ugyanazt mondták, mint itt.

Az a helyzet, hogy ha két embernek ennyire különböző a libidoja (tehát az egyik heti szinten többször, a másik egyáltalán nem kivanja), akkor ebben nem lehet kompromisszumot kötni. Értem, hogy jó, mint partner, de szex és intimitás (főleg szerintem ez utóbbi nélkül) nem beszélünk romantikus, szerelmi kapcsolatról, hanem csak eros barátságról.

Tönkre fog menni az onbizalmad, az én képed, emiatt simán lehetsz depressziós, szoronghatsz, ezek miatt pedig csomó más betegség is kialakulhat. Nem tudom, hány éves vagy, de gondolom kissé tapasztalatlan vagy még a kapcsolatok terén, úgyhogy valószínűleg fiatal. Ne hidd azt, hogy ez a no az egyetlen esélyed a boldogságra. Ha én lennék a no helyében, és tudnám, hogy van szexuális igenyed, amit nem tudok kielégíteni, szeretnélek téged annyira, hogy én hagylak el, mert belátnám , hogy nem tudlak 100 százalékig boldoggá tenni/kielégíteni, mint társ, ezért én szakitanek. Namarmost így, hogy ő benne marad ebben a helyzetben, és tudja, hogy te nem fogsz kilépni, tudatosan hagy téged szenvedni. Illetve az sem fair tőle, hogy nem is hajlandó beszélni erről a dologról(ezt a korábbi kérdésben írtad ki), ami szerintem ALAP kellene, hogy legyen egy bizalmon alapuló párkapcsolatban.

Száz szónak is egy a vége, sajnos bármennyire szeretnéd, ez nem fog változni, beszélni sem hajlandó róla. Innentől kezdve egyértelmű, hogy az az egyetlen jó (de számodra nem könnyű) lépés, ha elhagyod. Remelem, tudtam/tudtunk segíteni.



25N

ápr. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
77%

Megnézette már a hormonjait, hogy ennyire biztos vagy benne, nem azaz oka? Kétlem.


Ha jók az eredmények, akkor agyában van valami. Párterápiával nyűglődhettek, ha akartok valag pénzért, de ennyit nem érne a dolog. Fiatala vagy, nem tart mellette se hitel, se papír, se gyerek, ha nem klappoltok, akkor lepj ki. Fájni fog, de hosszú távon megéri.

ápr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 Leclerc ***** válasza:
100%
Hát pedig más nincs csak az hogy elhagyod.
ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a nő részéről is gáz,hogy hát fogadd ezt el,az meg kit érdekel, hogy neked ez nem jó. Nem egymást keresitek.
ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk akkor volt ilyen, amikor 2 kisgyerekünk volt, mindkettővel ejszakázni kellett, ő nyomta a nagyobbal, en a kicsivel, plusz folyamatosan betegek voltunk, plusz en még szoptattam. Ahogy ez elmúlt, visszaállt a vágyunk. Nálatok valami nagyon nem stimmel, és elrontod az eletedet, ha csak tehetetlenül ülsz ebben.
ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
82%

"borzasztó így élni fiatal férfiként"

Ne szenvedj tovább. Búcsúzz el tőle.

ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj egyikükkel sem, csak azzal, hogy két ennyire eltérő ember kapcsolatban van.
ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
82%

20-as: Kerdezo nem vagy szexmanias,csak rosszul vslasztottal bnot. Ki kell rugni az ilyen embert,mert csak mergezo az eletedet. Kerdes,h ket ev mulva felebredsz vagy tiz ev kell hozza. Az ilyeneket semmivel se lehet szexre birni.

Szakits es maradjatok max baratok aztan ugyis letoltod mindenhonnan,hs lesz vki hozzadillo az eletedben.

ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
14%
Raadasul az az undorito,hogy egy no barmikor kepes oromet okozni a baratjanak nemi vagy hijan barmelxik testreszevel ,megse teszi meg erted. Bar az se az igazi,amikor nem erzed ,h megorul erted es a kozelsegedert.
ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!