Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm nem igényli a szexet?

Figyelt kérdés
Az eleinte sem voltunk együtt túl gyakran, de akkor még kívánta, aztán folyamatosan csökkent a vágya. Lecsökkent a dolog havi 1 alkalomra most pedig már ott tartunk, hogy fél éve nem szexeltünk és egyáltalán nem is érdekli a dolog. Nincs hormonális problémája és más férfival sem csal meg ezt biztosra tudom és működik is köztünk a dolog, azt mondta, hogy semmi probléma nincs és élvezte az együttléteket velem meg mindig volt orgazmusa is csak egyszerűen ő ilyen fogadjam el, hogy nem egyforma az igényünk. Elhagyni nem akarom és megcsalni sem, de egyszerűen borzasztó így élni fiatal férfiként.
ápr. 10. 21:22
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

30, na ez undorító. A nő nem egy spermatartály. Nem egy maszturbációs eszköz, hogy ha semmi vágya, akkor is dugja oda valamelyik lyukát.


Hányadék vagy.

ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd el, mert ebben tönkremész. Havi 1 szex az nulla, még évtizedes házasságban is.
ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
ápr. 11. 20:41
 34/49 anonim ***** válasza:
0%
31) No vagyok es tenyleg ilyen. A szexet is mertektelenul szeretem a baratommal es mindent megteszek az oromeert.
ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
91%
Te erőszakoltathatod magad kedvedre, de azt nem mondhatod, hogy ez az igazi szeretet, mert nem az.
ápr. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
A szeretetnyelvek kulonbozoek.
ápr. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
95%
Az nem szeretet, hogy minden közöny/undor ellenére magamra kényszerítek valamit. Ez társfüggés, félelem.
ápr. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Nincs undor. Barmikorszeretem a szexet a parommal. Lehet irigykedni,h neked sose lesz ilyened
ápr. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
A válaszok alapján úgy látom az emberek java része ilyen esetben a szakítás mellett döntene (én is tudom, hogy ez lenne a helyes). A kérdésemet viszont azzal a céllal írtam ki, hogy esetleg, ha valaki járt már hasonló helyzetben tudna-e nekem valamit javasolni. Nyilván az elején a párom vonzódott hozzám azért jött össze velem. Van esetleg valamilyen tipp vagy trükk esetleg magatartásforma bármi, amit ilyen esetben be lehetne vetni, amivel újra feltudnám kelteni a vágyát. Nem szeretném ráerőltetni magam, hanem valahogy elérni, hogy újra izgalmas, vonzó férfit lásson bennem. Talán már túl könnyen ott vagyok neki, nincs benne kihívás, nincs benne izgalom, mert ugye az ember mindig arra vágyik a legjobban, amit nem kaphat meg könnyen.
ápr. 12. 17:01
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Most írtuk, hogy nincs. Menthetetlen vagy.
ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!