Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki az exével találkozga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az exével találkozgat, miközben új kapcsolata van az mit jelent?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenteni, hogy vannak még felé érzelmei a férfinek, vagy szimplán barátkozni akar? 30+os férfiról beszélünk, nem kisgyerek. Pár hónapos szakítás, nem pedig több éves.

ápr. 11. 11:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
Hogy meg ossze-ossze jar az exevel
ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
85%
Azt, hogy nincs új kapcsolata, csak valakit hülyít.
ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
#2 ezt sajnálattal olvasom. Minden tökéletes köztünk, folyton keres, hogy programozzunk, tök jól érzi magát velem, ezt többször is hangoztatja, akkor nem értem.. a szex is jó, semmire nem lehet panasza. Azt is mondta, hogy nagyon jó a személyiségem, és pont ilyen nőt akart magának.
ápr. 11. 12:03
 4/40 anonim ***** válasza:
88%

Őt is és téged is hülyére szed. Mindkettőtökkel lefekszik, mindkettőtöknek ígérget.

Miért nem szakítasz vele? Jó rajta osztozkodni?

ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
85%
Azt jelenti pasi nyelven, hogy 2 pina jobb, mint 1.
ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
53%

Durván le leszek pontozva, de azért leírom: én megtartottam a jó kapcsolatot az exférjemmel válás után is. Nem vagyunk legjobb barátok, nem találkozunk naponta, hetente, de néha leülünk egy kávéra, néha ráírunk egymásra, hogy hogy van. Most, hogy nyaralni megyünk a párommal, az ex fog vigyázni a macskámra. Mi azért mentünk szét, mert a romantikus kapcsolatunk teljes mértékben átalakult testvérivé, az utolsó két évben már egymáshoz se értünk.

Van párom, szeretem, sosem csaltam meg. Úgy ismert meg, hogy tudta, hogy jóban vagyok az exszel, elfogadta, nem féltékenykedik, nincs is rá oka.

Szóval van olyan, hogy nem szexelni járnak össze.

ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
96%
Kérdés hogy a te párod mit csinál az exével mikor találkoznak.
ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
95%
Ez az jelenti, hogy fájdalomcsillapítót keres magának. Az elején az összes ilyen előadja magát, hogy milyen kedves, a csillagokat lehazudják, az én exem gyűjtötte maga köré az exbarátnőit, szakítás után velem is tartani akarta a kapcsolatot. Rájöttem utólag, hogy azért mert ego fényezés, kissé nárcisztikus személyiség, birtokló hisz férfi és nem akarta, hogy legyen bárkim is, mert akkor nem tud előkapkodni amikor megunja az új áldozatát és unatkozik. Azóta is minden nőjével és exeivel ezt a játékot űzi. Szánalmas. :) Én nem mennék bele, aki exekkel barátkozik annak oka van és nem az, hogy milyen cuki, sok emlék meg a blabla, hanem mert jó előrángatni a régit, ha épp nincs egy új.
ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
#6 jó ilyet is olvasni! Azt én sem gondolnám, hogy szexelni járnak össze, mert nem nézem ki belőle, hogy megcsalna, valamint azt is őszintén elmondja, ha találkozik vele. Ami probléma, hogy úgy érzem kötődik még az exéhez. Alapból rövid kapcsolat volt az övék, ami elvileg végig nagyon szenvedélyes volt, valamint ami még aggasztó, hogy semmi rosszat nem tud mondani az exéről, ha szóbahozom, vagy kérdezek róla csupa jókat mond, pl hogy mennyire jószívű, vicces, szórakoztató stb. Valamint láttam képről a lányt, még női szemmel is nagyon szép..😔 Úgy érzem jogosan aggódom, akkor is ha nem csal meg.
ápr. 11. 12:15
 10/40 anonim ***** válasza:
74%
6, ez mind szép és jó, de csak cukormázas körítése annak, ahogy annyira sem tiszteled a jelenlegi párodat, hogy ne találkozz olyannak, akivel anno nagyokat dugtatok. A jelenlegi párodnak meg annyi önbizalma sincs hogy szóljon hogy ez mennyire megalázó. :D
ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!