Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki az exével találkozga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az exével találkozgat, miközben új kapcsolata van az mit jelent?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenteni, hogy vannak még felé érzelmei a férfinek, vagy szimplán barátkozni akar? 30+os férfiról beszélünk, nem kisgyerek. Pár hónapos szakítás, nem pedig több éves.

ápr. 11. 11:50
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
77%

Nem jogosan aggódsz. Látod, tapasztalod, hogy ő kell neki, ő érte áhítozik és mégis vele vagy. Ez mióta jogos? Inkább a csaj lehetne ki azért, hogy veled van. De szerintem ő vagy szarik rá párkapcsolat mentén, barátnak tartja, vagy egópollírozásra használja. Te meg közbejöttél a pasinak, veled vigasztalódik és te hagyod neki.

Miközben ki kéne penderíteni a fenébe.

Te hagyod, hogy kihasználjon téged mint a pasas hagyja magát a lánynak.

ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
94%
Ha neked ez oké, hogy az exével találkozhat egészségedre! Szerintem ez nem normális. Vagy vége van és lezárta, vagy menjen hozzá! Velem ilyet nem játszana senki nem vagyok 🤡
ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
76%

30+ évesen csak progizgattok?

10 évvel voltam fiatalabb, amikor 4 hónap után össze költöztünk a párommal. Ez a csávó jarogat veled, dug téged és az exet is.

ápr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

"Alapból rövid kapcsolat volt az övék, ami elvileg végig nagyon szenvedélyes volt, valamint ami még aggasztó, hogy semmi rosszat nem tud mondani az exéről, ha szóbahozom, vagy kérdezek róla csupa jókat mond, pl hogy mennyire jószívű, vicces, szórakoztató stb. Valamint láttam képről a lányt, még női szemmel is nagyon szép..😔 Úgy érzem jogosan aggódom, akkor is ha nem csal meg."

Miért szakítottak? Ezeket úgy mondja, hogy nem kérdezed vagy úgy, hogy beszéltek erről?


"Ha valaki az exével találkozgat, miközben új kapcsolata van az mit jelent?"

Én nem ezt a kérdést tenném fel, hanem önvizsgálatba kezdenék, hogy miért vagyok olyannal, aki az exéhez járkál, miközben velem van párkapcsolata?

Te megfogalmaztad magadban, hogy aggódsz ez miatt. Itt nem fog rajtad segíteni, hogyha más azt írja, hogy ő is vissza jár az exéhez, meg barátkozik stb Ez rajtad nem fog segíteni, mivel a te saját érzéseid ezzel kapcsolatban aggodalmat szülnek.

ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy valami nincs rendben, akkor az úgy is van, csak nem akarsz hinni saját magadnak. Ez meg, hogy nem hazudik... Hát sok emberből nem nézné ki az ember, aztán jön a pofára esés. Lehet, hogy csak féligazságot mond, mert úgy kevesebb a lebukás veszélye. Ha véletlenül együtt látod őket, akkor nem kell magyarázkodnia, hisz "csak" barátok. Igen, tényleg léteznek exes jó barátságok, de nagyon nagyon ritka...
ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
#10 Hát talán azért, mert az nem is tisztelet, ha nem találkozik azzal, akivel annó nagyokat dugtak.
ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

#11 elgondolkodtató amit írsz, és sok helyen van benne igazság. Csak tudod, annyira jól bánik velem ez a férfi, a tenyéren hordoz, úgyhogy egyszerűen nem tudom elhinni, hogy csak pótlék vagyok számára. Azt érzem, hogy odavan értem, én is érte ugyanúgy.


Néhány plusz részlet az exével való szakításról/jelenlegi kapcsolatukról, csak hogy árnyaltabb képet kapjatok a helyzetről:

- a lány szakított párommal, ugyanis nem egyeztek az elképzeléseik a jövőt illetőleg. Ezt úgy kell érteni, hogy a barátom már lassan szeretne gyereket, ugyanis benne van a korban, míg az exe (26 éves) nem hogy most, soha nem szeretne. Ez volt a főindok, de más kisebb dolgokban is különböztek az élettől való elvárásaik.

- nagyon szépen zárták le a kapcsolatukat, soha nem veszekedtek a kapcsolat alatt sem, valamint a szakítás is érzelmesre sikerült, elvileg mindketten sírtak, és egy csókkal köszöntek el egymástól.

- a lány is felkeresi páromat, hogy találkozzanak, ez nagyjából 2-3 hetente egyszer történik meg. Párom is ugyanúgy keresi, 50-50%, egyszer az exe őt, aztán meg ő az exét.

- a párom semelyik másik exével nem tartja a kapcsolatot, csak a kérdésben szereplővel, ezt ki is hangsúlyozta, hogy neki ez mennyire új, és mennyire örül, hogy egy jó embert nem kellett elveszítenie, csak mert a kapcsolat nem jött össze nekik, de attól még más területen, barátként tudja értékelni a lányt.

- az exnek szokása maga köré gyűjteni az exeit, nem csak a párommal van jóban, hanem az exei 80%-ával. Nem volt olyan sok kapcsolata (számszerint 4), ezek közül 3 exszel jóban van.


Ha valamit még tudni szeretnétek kérdezzetek nyugodtan.

ápr. 11. 12:56
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

" elgondolkodtató amit írsz, és sok helyen van benne igazság. Csak tudod, annyira jól bánik velem ez a férfi, a tenyéren hordoz, úgyhogy egyszerűen nem tudom elhinni, hogy csak pótlék vagyok számára. Azt érzem, hogy odavan értem, én is érte ugyanúgy."

Te biztos oda vagy érte, azt meg se lehet kérdőjelezni, mivel így is vele vagy, hogy aggódsz azon miért jár az exéhez. Inkább elfojtod a rossz érzéseid ezzel kapcsolatban, csak hogy vele maradhass.


"- a lány is felkeresi páromat, hogy találkozzanak, ez nagyjából 2-3 hetente egyszer történik meg. Párom is ugyanúgy keresi, 50-50%, egyszer az exe őt, aztán meg ő az exét."

És te ilyenkor mit csinálsz? Aggódsz, hogy ők ketten vajon mit csinálhatnak? Az nem lehet kellemes.... Egyébként a párodnak jelezted ezt, hogy neked ez nem esik jól?

ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez az árnyalás is csak azt támasztja alá, hogy szexelni simán összejárhatnak... Hisz tök sok érzelem van még most is köztük. Az nem szünt meg, csak a gyerek kérdés állt "közéjük". Itt mindenki tisztán látja a helyzetet, csak te nem. Én mindig azt mondom, hogy nézd úgy, mintha egy barátod kérné a segítséget ezzel kapcsolatban. Te mit tanácsolnál neki ebben a helyzetben?
ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Nah nekem ezzel kapcsolatban az a véleményem, hogy alapból össze se jönnék olyannal, aki az exével találkozik. Ha meg ez nem elejétől van így, akkor meg szakítás. Nekem ez személyszerint nem férne bele az értékrendembe. Főleg így, írod fentebb "Ezt úgy kell érteni, hogy a barátom már lassan szeretne gyereket, ugyanis benne van a korban, míg az exe (26 éves) nem hogy most, soha nem szeretne." Ezt én úgy értelmezem, hogy attól a szeretet/ szerelem/vágy nem szűnik meg. Csak éppenséggel nem tud vele tervezni, mivel eltérőek az elképzelések... Ettől még kötődik hozzá, azért is nem tud elszakadni.
ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!