Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki az exével találkozga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az exével találkozgat, miközben új kapcsolata van az mit jelent?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenteni, hogy vannak még felé érzelmei a férfinek, vagy szimplán barátkozni akar? 30+os férfiról beszélünk, nem kisgyerek. Pár hónapos szakítás, nem pedig több éves.

ápr. 11. 11:50
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
90%

Honnan lenne, miből lenne önbecsülésed amikor még együtt vagy vele? Te most hülyeskedsz, ugye? Basszuskulcs csekély az esély rá, hogy nem viszi ágyba te meg beszélgetni akarsz vele? Miről, hogyan dugta meg, benne lennél hármasban, vagy mi?

Eszem megáll komolyan.

Még abban is kételkedem, hogy akkor elhagynád ha a szemed láttára gyömöszölné.

Te csak vagy neki mint egy mellékvágány, másodhegedűs vagy.

Mindenki egyetért jóformán és te beszélgetni akarsz?

Oké, hagyj csináljon belőled még nagyobb bohócot. Te bajod.

ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdés azért most született meg bennem, mert pont 2 napja találkoztak, ráadásul nem csak 1-2 órára, hanem vagy 6 órán keresztül együtt voltak, nem is volt elérhető a párom, semmire nem reagált. Ez az, ami igazán elkezdett aggasztani, és még ha tényleg csak beszélgettek is, ez szerintem rengeteg idő, miről lehet ennyit sztorizni? Főleg úgy, hogy előtte pár nappal is összefutottak valami miatt kb 1 órára (valamilyen szívességet kért a lánytól)."


Ezekből, amiket leírsz, az jön le, hogy aktívan részt vesznek egymás életében. Ahelyett, hogy veled foglalkozna, az exével tölti a szabadidejét.

Azt írod semmire nem reagált, órákra eltűnt, nem lehet rá számítani.... Akármi bajod lenne nem lehetne rá számítani. Ez milyen párkapcsolat??? Az exével többet foglalkozik, mint veled. Ez nálam már nem képezné a megbeszélés tárgyát: instant kuka.

ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Tudtam, éreztem, hogy nagyon ismerős a sztori és az írásképed.


Azért mondja el, mert belenéztél a telójába.

De nem mond el mindent.


Szívjad csak a f@rkát vele együtt ha egyszer felmosórongy vagy.


De lehetőleg aztán ha dobni fog a fenébe, vagy "felcsinál" téged , veled marad, de csalni fog fűvel-fával akkor aztán ne mondd, hogy minden férfi hűtlen féreg, mindegyik rossz.

Te magad választottad őt, vagy vele.

ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
88%
Fúú bakker, ez a sztori egyre szebb lesz... ahogy egyre több részlet derül ki. 'look at the shit we're calling love these days.' omg
ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, de csak tényleg elméletben, hogy már nincs közük egymáshoz fizikai részről értve és tényleg csak nagyon jó barátok maradtak. Hogyha úgy van akkor miért nem próbálsz benne megbízni ha egyszer ő az ideálod kívül-belül? A szerelem áldozatokkal is jár, nem mindig rózsaliget és unikornis a naplementében, megbocsájtásokkal.

Az a nő nem akar szülni gyermeket, szakítottak. Veled van, veled kel, veled fekszik.

Akkor miért nem bízol benne?


Let's be real & honest az indokok nagyon egyszerűek:


- semmi önbizalmad, önszereteted, önismereted, önbecsülésed nincs.


- hiába nem feküdtek le az üzenetek alapján nem tudod, hogy mikor fognak.


- meg lett köztük beszélve, hogy mégcsak csókolózni se fognak (hiszen nem illenek össze, te veled “ismerkedik„).


De ez azzal egyenlő, hogy muszáj volt a határokat megszabni mivelhogy még éreznek egymás iránt valamit!

Ráadásul nem is vagytok egy pár csak amikor a nő teljesen felpumpálja, beindítja akkor te rajtad keresztül engedi ki a fű gőzt, elégíti ki magát TESTILEG, viszont LELKILEG míg téged kezelget ŐT KÉPZELI EL A HELYEDBE!


És te cseverészni akarsz... Nincs miről, nem tartozik neked a valóságban semmivel se hiszen NEM VAGYTOK EGY PÁR!


Nagyon szépen mászkálj le róla, úgyse kellesz neki, de netalántán úgyis lenne - 0,0001% az esélye - te akkor se fogod bírni idegekkel, hogy barátkozik az exszel.

Te ahhoz túlságosan is önbizalomhiányos vagy. Ha jót akarsz magadnak nem ismerkedsz vele tovább. Persze ha te szeretsz ürítő lenni akkor csak csináld tovább. Rajtad múlik!

ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy exem akit tényleg szerettem. Ahogy telt az idő szépen megtudtam hogy előttem más lánnyal akart összejönni csak az nem találkozott vele mert fiatal volt még. Így jöttem én következőnek a képbe. Idő közben újra elkezdett ezzel a lánnyal beszélgetni és előjött nálam a féltékenység. Jött a süket duma hogy csak barátok és én vagyok bolond hogy beleképzelek dolgokat. Egyszer én hülye bele mentem abba hogy találkozzanak. Első adandó alkalom volt és szépen meg is csalt. Nem tudtam elérni sehol egésznap nem reagált semmire. Szóval nagyon sanszos hogy te kedves barátod aki állításod szerint szeret téged meg a tenyerén hordoz rohadtul megcsalt. Olyan nincs hogy eltűnik az ember órákra vagy egésznapra és az állítólagos szeretett párját telibe lesz**rja. Nem szeret téged és mérget vennék rá hogy szép kis romantikázás volt köztük. Akármit is fog hazudni neked hétvégén remélem nem fogod elhinni. Az én párom is telibe tagadta és hazudgált csak aztán én is belenéztem a telefonjába :)
ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

#36

"Jött a süket duma hogy csak barátok és én vagyok bolond hogy beleképzelek dolgokat."

Ismerős, sajnos... Tipikus nárcisztikus gázlángozás. Mikor az áldozatban akarnak kételyt ébreszteni, "te látod rosszul/ ez nem így volt/ beképzeled"

Legjobb, ha az ember hisz a megérzéseinek, az energiák nem hazudnak.

ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
92%
Kezd egyre brutalisabb lenni a tortenet. Teged itt jol megszivattak. 2 honap alatt nem hiszem, hogy veled toltott ennyi idot, mint az exxel. Tudni kell elengedni a jonak latszo, de valojaban nem jo lehetoseget. Ha ennek ellenere belemesz es megszivod, akkor a jo isten sem fog osszekaparni.
ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
92%

Válaszolók közül valamelyikőtök emlékszik arra a lánykérdezőre aki az akkori pasijával kapcsolatban tett fel kérdést mert találkozott az exével akivel autóversenyzői rendezvényre vagy valami ilyesmire ment és megnézte utána a telót, de nem talált benne semmi kompromittálót? Aztán írta, hogy a csávó szakított vele és kiderült, hogy más szociális felületen tartotta vele a kapcsolatot, régóta csalta vele?

(Nem esik jól megkeresni a kérdést, lehet már törölve is van, de ha valakinek van kedve hozzá hajrá.)

Kérdező nehogy te is úgy járj, hogy mutatja miket írkálnak, elmond valamit közben meg sunyi módon félrejár...

ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem volt elérhető és nem reagált semmire enyhén szólva "vörös riasztás", üvölt a sztoridról, hogy pótlék vagy, de hát senkit sem lehet megmenteni önmagától és mindenki a saját kárán tanul. Neked ez lesz a tanulópénz, nagy lecke lesz, de akkor legközelebb hátha nem keresel magyarázatot egy ilyen hulladék csávó felmentésére. Előre is jó seb nyalogatást és idővel túl leszel a traumán ami nem lesz kicsi.
ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!