Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki az exével találkozga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az exével találkozgat, miközben új kapcsolata van az mit jelent?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenteni, hogy vannak még felé érzelmei a férfinek, vagy szimplán barátkozni akar? 30+os férfiról beszélünk, nem kisgyerek. Pár hónapos szakítás, nem pedig több éves.

ápr. 11. 11:50
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező elveszi belőled ami neki kell a másik a csajból, de őt akarja. Te csak egy pótlék vagy azért, hogy jobban érezze magát. Össze fognak még jönni, az sincs kizárva, hogy nem szexelnek. Érzelmileg szét se vagy csalva mondjuk ki, a csajt csalja veled, mert nem adja meg neki ő amire szüksége van. Viszont te nem vagy a párja, hamarább ő az hiába lett vége.
ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

#14 mindig csak akkor beszélünk az exéről, ha én hozom fel. Szerencsére ő magától nem szokott vele példálozni, de ha kérdezek tőle dolgokat, akkor mindenre őszintén, kifejtve válaszol.

Azért vagyok vele, mert nagyon megkedveltem őt. Ha nem lenne képben az exe, tökéletes lenne a kapcsolatunk, úgy érzem ő az a férfi, akire mindig is vágytam.😔


#18 természetesen nem esik jól, ha találkoznak, de próbálom magam nem szétstresszelni a témán, mert szeretnék bízni a páromban és egyelőre nem adott rá okot, hogy ne. Azt sem mondtam még neki, hogy nem esik jól ez a helyzet, ugyanis nem szeretném ha azt érezné, hogy bekorlátozom, de a válaszaitokat figyelembe véve, a hétvégén mindenképp leülök vele egy komolyabb hangvételű beszélgetésre.


#19 több, mint valószínű, hogy szakítást tanácsolnék én is, előtte egy beszélgetést, amiben megkérném, hogy ne találkozzanak többet, vagy legalábbis kifejteném, hogy ez mennyire nem esik jól. Ezt meg is fogom tenni a hétvégén, aztán meglátjuk, hogy alakulnak a dolgok.. valamiért van egy rossz előérzetem, hogy nem tudna teljesen leszakadni az exéről, legalábbis most még biztosan nem. Ahogy beszél róla, meg ahogy törődik vele, az elég beszédes. Pl találka után, mindig kikérdezem, hogy mit csináltak, merre voltak, ilyenkor tök boldogan sztorizik róla, sőt egyszer azt is mondta, hogy “különleges kötelék” van köztük, de nem romantikus értelemben. Valamint azt is hozzátette, hogy az ő kapcsolatuk szintet lépett olyan értelemben, hogy a testiség egyáltalán nem érdekli (annak ellenére, hogy gyönyörű az exe), szimplán a lány társasága/barátsága, ami vonzza.


Egyébként köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt, sok hasznos dolgot leírtatok, ami elgondolkodtató.

ápr. 11. 13:56
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem segített egy parányit sem. A legjobb barátaimmal sem tudok 2-3 hetente egyszer talizni, ő meg csak egy ex… ne haragudj, de teljesen hülyének vagy nézve. Előbb utóbb el fog jönni az a pont, amikor téged elkezd lebecsülni, egy senki leszel az exhez képest. Veled egyértelműen azért van, mert egyezik a jovokepetek, te vállalnal vele családot, de másik csajnak csak annyit kellene mondania, hogy most már o is szeretne gyereket és egy pillanat alatt ott lennel hagyva. Ebben biztos vagyok. De nyugodtan pazarold csak az éveidet egy ilyen alakra. Biztos nem lenne olyan párom, aki azzal barátkozik, akivel előzőleg szexelt.
ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
#20 nem a kapcsolatunk elejétől fogva áll fenn ez a helyzet, ugyanis amikor megismerkedtünk, a párom le volt tiltva a lánynál mindenhol, hogy könnyebben túl tudjanak lépni egymáson. Aztán valahol tök véletlenül összefutottak, ahol elkezdtek beszélgetni, majd a lány feloldotta a tiltást, és azóta kezdtek el hébe-hóba találkozgatni. Ilyenkor megbeszélik, hogy kivel mi történt az elmúlt időben míg nem látták egymást, hogy mennek a dolgaik, valamint arról is tud a lány, hogy én vagyok az új barátnő, elvileg mindent megbeszélnek őszintén.
ápr. 11. 14:01
 25/40 anonim ***** válasza:
92%

Hogyha én lennék ilyen szituban a kérdésed kapcsán az vázolódott fel előttem, hogy vagyok én, aki egyre jobban belehabarodik ebbe az illetőbe, akivel most vagy. A hapsi meg az exével találkozgat, aztán gondolnak egyet, és újra össze jönnek. Mi a garancia arra, hogy nem? Én meg akkor jó voltam b tervnek? Nekem ebből ez jön le. Azért szakítottak, mert nem egyezett a jövőbeni elképzelés, gyerek téma. Nah de az összes többi egyezik. Azt mondod, hogy "találka után, mindig kikérdezem, hogy mit csináltak, merre voltak, ilyenkor tök boldogan sztorizik róla". Hát anyukám birkatürelmed van, ezt ne vedd sértésnek. Gondolom még nem égetted meg magad így. Aki már ráfázott erre, az biztos, hogy ilyenbe nem megy bele. Ha párkapcsolatban vagy valakivel, akkor ott nincs szükség az ex társaságára. Inkább az exével tölti a szabadidejét, mint veled?

"Ha nem lenne képben az exe, tökéletes lenne a kapcsolatunk, úgy érzem ő az a férfi, akire mindig is vágytam" De képben van. Nem lehet arról beszélni, hogy mi lenne, ha mert ez a valóság most perpill. Nem lehet illúzióba élni. Illetve lehet, csak kinek jó ez? Nekik biztos, de neked??

ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
93%
Minél több információt cseppegtetsz ez annál gázabbul hangzik... Semmit nem beszélnék át vele, csak szakítanék. Nincsenek túl egymáson ez tisztán látszik.Tényleg csak a csajon múlik a dolog. Ha ő szabad utat ad. Ott lesz minden vagy már van.
ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
92%
Ez az egész nagyon rosszul hangzik. Én is csak azt tudom mondani, amit a többiek, hogy számold fel ezt a kapcsolatnak csúfolt ambivalens viszonyt.
ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
92%

Te egyáltalán szerelmes vagy belé, vagy csak kedveled és szerinted illene hozzád? Mert hát amit írtál, erre értem:


"Azért vagyok vele, mert nagyon megkedveltem őt. Ha nem lenne képben az exe, tökéletes lenne a kapcsolatunk, úgy érzem ő az a férfi, akire mindig is vágytam.😔"


Ez egyáltalán nem szerelemről szól. Nem is értem sehogy se, igazából mégha szerelmes is lennél, hogy minek vagy vele amikor a párod azonnal lecserélne a másik nőre.

Ez olyan biztos minthogy ma csütörtök van. Valószínűleg teljesen belé van esve, mint a ló a gödörbe. Azért elégedik meg LÁTSZÓLAG a beszélgetéssekkel vele. De tudatalatt, mélyen legbelül vele szeretne lenni.

Hiába volt rövid az a kapcsolat akkor is őt szereti és te hiába vagy türelmes, hogy hátha beléd szeret, hiába tartasz neki spanyol inkvizíciót akkor se őszinte hozzád. Talán még saját magával sem az, csak nyugtatja magát mint te is, hogy veled lesz igazán boldog.

Két szerencsétlen egy rakáson, már elnézést.

Nem bánod komolyan, hogy búfelejtő vagy, de bármikor egy csettintésre le fog cserélni rá (vagy másra, akivel végre elfelejti őt)?

Semmi önbecsülésed nincs?

Hogy-hogy? Rendesen ki vagyok akadva.

ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
91%
Semmi jót!
ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
#28 még nem tudnám kimondani, hogy szerelmes vagyok belé, de az biztos, hogy nagyon odáig vagyok érte. Csak 2 hónapja ismerjük egymást, és ennyi idő alatt nem alakult még ki nálam szerelem, nekem ehhez több idő kell, viszont nagyon afelé tart a dolog. Egy biztos, hogy ragaszkodom hozzá, és nagyon boldoggá tesz, amikor együtt vagyunk. Van önbecsülésem, csak tudod megelőlegeztem neki a bizalmat azt illetőleg, hogy nincs köztük semmi az exszel, és hogy ő amúgy sem akarna többet barátságnál a fentebb leírt dolgok miatt. Sosem voltam még hasonló helyzetben, fogalmam sincs hogyan kéne ezt jól kezelni. A kérdés azért most született meg bennem, mert pont 2 napja találkoztak, ráadásul nem csak 1-2 órára, hanem vagy 6 órán keresztül együtt voltak, nem is volt elérhető a párom, semmire nem reagált. Ez az, ami igazán elkezdett aggasztani, és még ha tényleg csak beszélgettek is, ez szerintem rengeteg idő, miről lehet ennyit sztorizni? Főleg úgy, hogy előtte pár nappal is összefutottak valami miatt kb 1 órára (valamilyen szívességet kért a lánytól). Belegondolva tényleg aggasztó jelek ezek, mindenképp beszélek majd vele.
ápr. 11. 15:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!