Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottam a baratommal 1 ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a baratommal 1 ev es majdnem 6 honnapot voltunk eggyutt. Szakitasunk oka az volt hogy skat veszekedtunk az utobbi honapokban. Nagyon mebantam amit tettem es ki szeretnek vele bekulni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rajottem hogy sokkal jobban szeretem mint azt gondoltam. Azota talakoztunk mondtam hogy ki szeretnek bekulni de o nemet mondott...aztan telefonon beszeltunk en sirtam eggyik vegen o pedig a masikban. Nem tudom elfelejteni szugsegem van ra. kerlek segits.
2009. márc. 12. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
hat, ezt nektek meg kell megbeszelni. Mi kicsivel tobb mint 1,5 ev utan szakitottunk par napja. Nalunk a problema hogy mas orszagbol vagyunk es nekem haza kellett jonnom, aztan probaltuk mar a tavkapcsolatot, nem ment, szoval tudom, hogy ez a legjobb megoldas, mert bizonytalan, mikor mennek ki, de meg igy is rohadtul faj, hogy vege. Ha sokat veszekedtetek, akkor szerinted nem fogtok ezutan??? ha most ugy erezted, vege, akkor mi lesz ha par honap mulva megint az lesz? A masik erzeseivel nem szabad jatszani, a szakitas utan mindenki egyedul erzi magat es ilyenkor konnyu, hogy vissza akarod szerezni. Gondolkozz el, hogy azert kell, hogy legyen valaki vagy o kell es nem e fogod megint meggondolni magad. Ezutan vele beszelj es mond el, mit szeretnel, ha o is belemegy hajra.
2009. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha mind a ketten sírtatok, akkor talán van megoldás. Ti tudjátok, hogy érdemes -e folytatni, de ha nem beszélsz vele, akkor hiába... Szóval beszéljetek, de ne ostromold, hagyj egy kis időt neki.
2009. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Most jövök én a "nagyokos"...

Az érettséghez az is hozzátartozik, hogy vállalod a tetteid következményét. És nem próbálsz meg visszatáncolni, mert azzal csak a tartásod gyengül. Gondolkoztál volna előtte.


Rendkívül egyszerű a helyzet:

Veszekedtetek, szakítottatok, külön utakon jártok ezentúl.

Ennyi. Nem kell itt sírni, meg kibékülni, mert mindennek oka van. Ha olyan marha jó lett volna a kapcsolat akkor nem veszekedtek és nem szakítotok.


25/f

2009. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

25/f

Vitatkoznék veled!

Egy kapcsolatban ha vita van attól még lehet jó!

Sőt!

Ha két ember igazán szereti egymást,vitáznak bizony sokat!

Ez abből fakad,hogy érdeklődenek,figyelnek,foglalkoznak sokat egymással!

Ezt hívják szerelemnek!!!

Ha veled a barátnőd nem vitázik időnként,elgondolkozhatsz a kapcsolatodon...

SALOM!

2009. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Salom neked is!


Most elgondolkoztam... .... ... ... ...

még mindig... ... ... .. ... ... .. .


Kész. Semmi baj nincs a kapcsolatommal. Bár most hogy így gondolkoztam rájöttem, hogy nem definiáltuk a vita fogalmát.


Vita. Lehet választani:

- Amikor a nézeteket, illetve eltérő gondolkodásból eredő világnézeteket, problémák máshogy látásának kifejezését ütköztetjük egymás kezét fogva és nem emelt hangon, majd közös nevezőre jutunk és boldog mindenki?


- Amikor a nézeteket, illetve eltérő gondolkodásból eredő világnézeteket, problémák máshogy látásának kifejezését ütköztetjük emelt hangon és közös nevezőre jutunk, de igazából nem is, viszont attól még szeretjük egymást, bár tüske marad egy ideig?


- Amikor a nézeteket, illetve eltérő gondolkodásból eredő világnézeteket, problémák máshogy látásának kifejezését ütköztetjük nagyon emelt hangon, és egyáltalán nem jutunk közös nevezőre. Sőt gorombaságokat vágunk egymás fejéhez?


Melyik?

Mert az első definició alapján kutya legyek, ha valaki szakít. Hiszen az nem vita. Azt úgy hívják, hogy beszélgetés két ember között.

Ha az utolsó nézzük, az volt az utolsó "vitám" azzal a lánnyal.


25/f

2009. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:)

Okos embernek gondolod magad...

Lehet az is vagy-nem kétlem

Sőt!

Megállja a helyét amit írsz!

Egyet is értek vele.

DE!

Egy párkapcsolatban ahol mondjuk a srác 30 éves a csaj meg 24,nem biztos ,hogy azonos a az élettapasztalatuk.

Tudod(jó esetben)mindenki fejlődik.

Nem biztos,hogy egyszinten vannak bizonyos helyzetekben.Ez időnként kellemetlenséghez,veszekedésekhez vezet.Ezért egyik fél sem hibás.

Marad a szív ami vagy mindent legyőz vagy elmúlik az érzelem.

Irigylem azokat a párokat akik teljesen öszhangban vannak és együtt tudnak haladni!

(talán a párkapcsolatok 20%-a ilyen(szerény véleményem szerin)

2009. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal a válaszolóval, aki azt mondja, hogy visszatáncolni hülyeség. Tényleg el kell fogadni a szakítást, főleg, ha Te szakítottál. Egyelőre hagyd békén szerintem, hagyd, hogy kicsit lenyugodjon, és ha pár hónap múlva is még őt akarod, ő pedig megnyugszik, és újból készen áll arra, hogy Veled legyen, majd akkor beszéljetek erről újból.


ui.: a vita és a veszekedés két külön fogalom. A vita egy kultúrált eszmecsere, ez tud elfajulni veszekedéssé, ami mindenhogy végbemehet, csak kultúráltan nem. Mi is össze szoktunk zördülni a barátommal, de ha egyszer mondana nekem valami ocsmány dolgot, hiába szeretem, repülne.

2009. márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!