Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párterápia Székesfehérváron?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párterápia Székesfehérváron? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem elértünk egy ponthoz melyből már csak szakember húzhat ki minket vagy legalábbis csak ő tud megfelelő kiutat mutatni. fiatalok vagyunk, gyermekünk is van, és nem akarjuk egymást elveszíteni. de vannak dolgok amikben szakember jobban eligazodik. szóval a kérdés arra vonatkozik hogy járt-e valaki terapeutához Székesfehérváron, (párral!) és hogy hogy működik ez az egész? nekem azért lenne fontos mert elég bizalmatlan vagyok, fontos hogy kedves legyen az illető, de ami talán ennél is lényegesebb, hogy hatékony. nem akarunk külön menni, fontos hogy ha időt és energiát, meg nem kevés pénzt is ölnénk bele, legalább valóban eredményes legyen.igazi tapasztalatok kellenének..hisz a tapasztalat, az eredmény az igazi reklám.köszi
2011. júl. 28. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Beszéljétek meg a nézeteltéréseket. És ingyen bérmentesen megoldódik a probélma. Ez mind csupán akarat kérdése.
2011. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos a legnagyobb hibáink közé tartozik hogy ha elfajul a veszekedés akkor eljutunk a válás témához amikor is megijedünk, és mindent a szőnyeg alá seprünk...majd kezdődik minden elölről..
2011. júl. 28. 23:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért vannak veszekedések?
2011. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a mindennapi életünkben, sokszor apróságokon van a vita. feszültek vagyunk, sok munka, gyerek, pénz, ilyenek. csak ha ezek összegyűlnek akkor pattanik valami...
2011. júl. 30. 03:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat a késői válaszért, nem voltam itthon. Szeretnétek segítséget ezzel kapcsolatban? Én az MSN messengert javasolnám mert az élőben van, és folyamatosan lehet társalogni.
2011. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekünk is az apró-cseprő dolgokból származik a veszekedés és ez sokkal rosszabb, mint a valós nagy dolgokból származó. Ha már az is baj, hogy szék nem egyenesen áll, v. a "nem megfelelő" késsel szeled a hagymát és ezért durván le vagy szólva, na, akkor már baj van...
2012. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 amandina válasza:
Kicsit furcsának tartom, mert már nem ez az egyetlen olyan téma, aminél ezt tapasztalom ezen az oldalon, hogy a kérdésre egyik válaszadó sem adott választ. Szó van mindenféle egyéb tanácsadásról, de senki nem foglalkozott a kérdező valódi kérdésével. Nem tudom, szegény kérdező okosabb lett e a válaszok által.
2017. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!