Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok kérdés van "Léteznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok kérdés van "Léteznek normális lányok, akik nem isznak, nem cigiznek, nem fekszenek össze mindenkivel, okosak, szépek, inteligensek, facérok? " Milyen fiúk írják ki ezeket?

Figyelt kérdés
Ők is ilyenek, ők másmilyenek, vagy hogy van ez? Komolyan érdekel, nem akarok senkit se bántani.
2011. aug. 16. 11:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
sztem a normális srácok. énis ilyet keresek.sokat adnék egy ilyen lányért :) elegem van abból, h a mai lányok nagyrészével nem lehet értelmesen beszélgetni, csak bulizni meg berúgni
2011. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Gondolom a hasonló beállítottságú srácok írják ki, szerintem. Külsőre pedig nem feltétlen csúnya az illető aki nem talál ilyen lányt, ezer oka lehet a kinézeten kívül annak, hogy valaki nehezebben ismerkedik mint az átlag.

Elvileg vannak ilyen lányok, csak nehéz őket megtalálni. És attól még nem csúnyák, szóval ez a másik nemre is igaz lehet.

2011. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok sértő lenni, de szerintem általában azok irnak ki ilyen kérdéseket, akik egész nap otthon punnyadnak a gép előtt, és soha semmit nem tettek azért, hogy valami összejöjjön, de azért bombanőről álmodoznak.. Egyszerűbb kikiáltani, hogy minden nő k*rva, mint tenni egy kicsit valamiért.
2011. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Az utolsónak mondanám hogy igenis nehezebb rávenni manapság valakit egy jó kis túrázásra, mint egy szórakozóhelybeli leittasodásra. Mivel utóbbit nem művelem, vért izzadok általában mire találok valakit túrapartnernek. A hétvégén megyünk bulizni mondattal már a tök_m tele van.

34 FFI

2011. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Utolsó... szívemből szóltál! XD

De ezzel sokan vannak így. 21/L

2011. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

13:14 Hál'Istennek nemcsak turázás meg bulizás van a világon. Én személy szerint szeretek sétálgatni, de inkább városban. Hidd el, talán többen mondanának igent, ha nem turázni, hanem mondjuk egy könnyű délutáni városnéző sétára hivnád meg őket, közben beeülhettek egy kávézóba, ott tudtok inni egy kávét/teát, beszélgettek, és a többi...

A turázás szerintem egy speciális hobbi, nem mindenki szereti, ezt el kell fogadni. A bulizással sincs semmi baj, nem feltétlenül kell leinni magad a sárga földig.Én imádok táncolni, szerintem a legtöbb lány igy van ezzel.

2011. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

13:26

Ezzel csak egy a gond. Fóbiás ugyan nem vagyok, de azért szabadidőmben a kevésbé zsúfolt helyeket preferálom. Koncertek pl alapból kizárva.

2011. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
13:32 Azért lehet kompromisszumot kötni..Nem azt mondtam, hogy koncertezni hivd a lányt, hanem azt, hogy menjetek sétálni..Egyszer-kétszer meg csak kibirod a tömeget, a lány kedvéért..ő meg cserébe kibirja a turázást a te kedvedért.
2011. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Pont ezt nem sikerült még megtalálnom. A cserében dolog a legtöbbször hibádzik. Koncerten tombolni az cool, de hogy gyalogolni? Na ne már. Ez a jellemző hozzáállás.

34 ffi

2011. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

A "cserébe" dolog sose működik. Komolyan.

Sokan írták, hogy normális pasik írják ki, hogy normális csajt keresnek.

A kérdés még mindig ugyanaz:

Milyen ez a normális pasi?

Meg akkor menjünk tovább: mit lehet vele csinálni?

Már a túrázáson túl... :-D

A Túrázótól meg kérdezem, mi számít túrának? Mert egy tizenpár kilóméteres sétával még nincs baj, de egy harmincakárhány kilóméteres teljesítménytúrán nem biztos hogy szívesen vennék részt...

2011. aug. 16. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!