Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy kötődni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy kötődni kezdjen hozzám?

Figyelt kérdés

Nehéz megfogalmaznom, de talán lesz aki érti mire gondolok.

Egy sarkított példa átültetve egyes szám első személybe:

- MSNen ha beszélgetek egy lánnyal, és folyton én írok rá, amint feljelentkezik

- elmondom, hogy jelenleg csak ő érdekel, mint nő

- részletesen beszámolok, hogy mit csináltam aznap

- mindig igazat adok neki, folyton én rohangálok utána...

akkor ez esetben jó barát leszek (papucs :)), és nem alakul ki benne az az érzés, hogy meg akar szerezni magának, nem kezd el vonzódni hozzám.


Ennek az ellentettje, ha kicsit rejtélyesebb vagyok, titkolózom, és ugyan jelzem neki, hogy szimpatikus, de néha, mégha legszívesebben vele lennék is, leszarom a fejét, húzom az agyát, hagyom, hogy ő keressen engem.


Pl szobatársam csak úgy nem kereste barátnőjét, majd a lány anyja hívta fel szobatársamat egy hét múlva, hogy most mivan, mert sír a lány.., pedig a szobatársam csak azt várta, hogy a lány keresse meg :) (igen, ilyenek vagytok, ti lányok :))


A kérdés az lenne, hogy az utóbbi esetre koncentrálva milyen húzásokat, taktikákat vethetünk be, mi srácok, amivel magunkra gerjeszthejtük a lányokat :)


Saját tapasztalat, és esetleg a témához kapcsolódó cikk egyaránt érdekelne. Illetve, hogy ezeket a dolgokat, hogy lehet MSN-en kívülre átültetni.


2009. ápr. 19. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy attól hogy keresed a társaságát papucs lennél
2009. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
próbáltam szélsőséges példákat szembeállítani, persze nem papucsság, de ha mindig én keresem, akkor megszokja, míg ha nem írok rá, és amúgy bejövök a lánynak, akkor elkezdi bökni a csőrét, hogy most mi van velem, hogyhogy nem írok rá
2009. ápr. 19. 20:32
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy sztem lányok hiába válaszolnak, fenti eszmefuttatásomat úgyis csak a fiúk értik :)
2009. ápr. 19. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az arányokon van a hangsúly. Ez a leszarom a fejét taktika nálam például nem válik be. Lehet, hogy én nem vagyok az "átlag csaj", de ha valakinek kellek, akkor azt érezzem, és ne taktikázzon, én sem teszem. Rengeteg félreértés adódhat ebből az én nem hívom fel, én nem írok neki sms-t, nem írok neki msn-en, nem keresen típusú taktikából. Persze nem kell teljesen ráakaszkodni. Például a papucsos részben nekem egyátalán nem tetszene, ha a srác, akivel ismerkedek mindig nekem adna igazat. Én szeretek "vitatkozni". Volt olyan srác, akivel fél óra ismerettség után, már filozófiai kérdésekről vitáztunk. És tetszett, hogy nem azt mondta, hogy igazam van, hanem próbált meggyőzni, és elfogadta, hogy nekem is vannak érveim, nem egy üres fejű lány vagyok.


Nem tudok tanácsot adni, hogy mit tegyél, hogy egy lányt magadra gerjessz. Szerintem ha már ilyen trükkökre van szükség, az régen rossz. De ez csak az én szerény véleményem. Szóval ha velem ismerkednél egyszer (ki tudja, lehet, hogy ismerjük is egymást), akkor velem nem játszhatnád sokáig ezt a játékot. Mert én felhívnálak, (nem anyukám) és tisztáznánk a "szabályokat".

2009. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

látom nem értitek a kérdés lényegét, az ismerkedési szakaszra értettem a dolgokat, amikor a cél felkelteni a másik figyelmét.


"velem nem játszhatnád sokáig ezt a játékot. Mert én felhívnálak, (nem anyukám) és tisztáznánk a "szabályokat"

Ez nagyon szigorúan hangzott :D, de látod, van olyan lány, aki inkább kivár

2009. ápr. 19. 20:41
 6/6 anonim válasza:
0%
Figyeljetek én nagyon szeretek egy lányt !! ... Nem mertem elé állni !! ezért mással küldözgettem , hogy szeretem stb ... most össze vagyunk veszve és én köcsögösködök vele :)... pedig nagyon szeretem de ő úugy tudja ,hogy én utálom ... Most van egy pasija de a pasija kihasznélja !! ezt kérdezném én ! hogy vágodjak be nála? ugy hoyg ne nézzel lúzernal.. ? :(
2009. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!