Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan lányokról, akik tiniként?

Figyelt kérdés

tiniként úgy "rendezik" és "zárják le" kapcsolataikat, hogy feljelentgetik, vagy megveretik a másikat...

mondom: pl. van egy 14-15 éves lány, és szinte hobbit csinál abból, hogy feljelentgeti az exet, a titkait elmondja mindenkinek, megalázza őket, még nagyon hosszú ideig, és a megveretéstől sem riad vissza?

és ezt így csinálja a legtöbb fiúnál. még mielőtt azt kérdezitek, hogy van-e oka rá, azt mondom: nem. egész egyszerűen olyan gyáva és gerinctelen, hogy képtelen a szemébe mondani a srácnak, hogy vége, inkább ilyen eszközöket alkalmaz...

és ha ilyen fiatalon ilyen romlott... akkor vajon... milyen lesz később?


2011. szept. 3. 22:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

15évesen feljelenti? Ja én meg Copernikus vagyok a cirkuszi majom. Amúgy meg redvás rib@nc. Egykoron: Jajj szeretlek meg így szeretlek imádlak, szívecskék facebookon...

Ja persze, akit szeretünk/szerettünk nem bántjuk így meg, nem bánunk így vele, még akkor sem ha már nem vagyunk együtt.

2011. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
K u r v a lesz belőle. Mi más lenne!?
2011. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Rib@nc.1500 forintos sz*pógép.
2011. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Error401 ***** válasza:
a valasz egyszeru.....AZ ILYENNEK UNALMAS AZ ELETE ANELKUL MERT EGY IDIOTA RIBANC...inics mit vele kezdeni,az ilyenbl lesz az ut szelen allo,onmagat arusito no...
2011. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az ilyen hülye p1csákat előbb utóbb eléri a végzete, és visszanyal a fagylalt. Egyszer csak azon kapja magát, hogy tényleg megerőszakolták, de már senki sem hiszi el neki, vagy olyan embert akar megveretni, aki durvább dolgoktól sem riad vissza, így ő lesz megruházva. Legalábbis eljön az az idő, mikoron nagyon szerelmes lesz, de már meg lesz a híre, és darabokra törik, de már senki sem fogja meghallgatni.


Nekem is volt egy csaj haverom, akivel kicsit jártam is. Oltári ringyó volt szegény, aki az első pillanatban belezúg valakibe, bárkivel kikezdett (esetemben velem kezdte, majd egyesével a cimboráim, a saját unokatestvére fickójával is lefeküdt, engem pár hazugsággal kikosarazott, majd, amikor stabil párkapcsolatom lett félpucéran próbált elcsábítani, stb...) majd gyáva azt mondani, hogy vége, ezért hazudozik össze-vissza, megcsalja az illetőt stb... Aztán egyszer csak a korral elkezdett benőni a feje lágya, megismert egy srácot, akibe nagyon belezúgott, randizgattak, a fél karját odaadta volna a fickóért. Csakhogy valószínűleg a srác társaságában akadt, akinek megvolt, vagy csak őt is hülyítette egy ideig, és szerintem tájékoztatta az illető srácot a pletykákról, tapasztalatokról, ergo a gyerek el is küldte a csajt melegebb éghajlatra. Egy idő után ez általánossá vált, el is költözött a lány külföldre, itthon nem volt szabadulás a múlttól.

2011. szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-03 22:46


Előző, ott a pont, nagyon jó elgondolás. Én már ezt alkalmazom évek óta, és boldogan élek.... Éljenek a prostik ! :) Oh yeah, imádom őket..

2011. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!