Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mostanában elhanyago...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában elhanyagol a haverjai miatt, mi legyen? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást nagyon-nagyon, majdnem egy éve együtt vagyunk, viszont mostanában elkezdett a haverjaival járogatni ide-oda, engem pedig elhanyagol.Tudja hogy engem ez nagyon zavar, mégsem érdekli.Nos, mivel tudom hogy nem fog ezen az életstílusán változtatni csak egy kérésre, ezért én is szeretném kicsit éreztetni vele, hogy nekem is van életem mellette, és szeretném ha most ő is így érezne mint én, zavartan, akkor hátha meglátja, hogy nem ez a megfelelő mód élni.

Mit csinaljak? Talalkozzak többet a barátnőimmel helyette?

Esetleg azokkal a fiú ismerőseimmel, akiket rég nem láttam?

...

Vagy egyáltalán hogy viszonyuljak ehhez?Nyeljem le? Meg se szólaljak mikor felhoz egy ilyentémát hogy a haverjaival menne valahova helyettem, és mondjam azt hogy oké?

Nincs ötletem.

Nem szeretnék olyan válaszokat hogy mekkora ribanc vagyok,mert nagyon hűséges vagyok és imádom őt, de kérlek. Ez ebben a helyzetben most nem segít.

Előre köszönöm.


2011. nov. 13. 20:12
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: persze, minden elmondja hova megy ,mit fog csinálni, kivel stb.Pedig annyira nem izgat.
2011. nov. 13. 20:42
 12/25 A kérdező kommentje:

DiMalto: Ez nem rossz ötlet,majd alkalmazom.

Egyébként köszi mindenkinek a hozzászólást.

2011. nov. 13. 20:43
 13/25 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és beszéld meg vele hogy ez így nem mehet tovább!Ha erre sem hallgat akkor megérdemlitek hogy külön folytassátok életeteket!
2011. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nalunk is ugyan ez volt , elmondtam ,hogy engem zavar , hogy sokat van a barataival es elhanyagol , ugyan ugy folytatta tovabbra is es vege lett...
2011. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Kb. milyen arányban van Veled és a barátaival. Mondjuk az esték hány százalékát tölti velük és mennyit Veled? Azt azért kérdezem, mert nem sikerült megértenem, hogy mondjuk az miként oszlik meg.


31F

2011. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló:Sajnálom

Hát 1:1 arányban kb. Csak rossz, hogy ha haverja mond neki valamit hogy mit kéne csinálni, akkor rögtön oké, viszont ha én, akkor nem, nem, majd máskor , nincs kedvem és hasonló kifogásokat hallgathatom.

2011. nov. 13. 21:19
 17/25 anonim ***** válasza:
Akkor az első legjobb megoldás hogy elkezded hanyagolni!!!És megmondod neki hogy azért hanyagolod amiért egy se ggfej!Te is találj ki kifogásokat!Ha ez nem téríti észhez akkor ideje továbblépned ha akarod,ha nem!
2011. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezt találom én is helyénvalónak, csak valami megerősítést szerettem volna, köszi szépen.
2011. nov. 13. 21:26
 19/25 anonim ***** válasza:

Nincs mit és remélem hogy jól fog elsülni!

Ha meg tényleg csak rosszabb lesz ne izgulj mert van élet a földön kívül is:)

2011. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
:))
2011. nov. 13. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!