Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy csak 2 komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy csak 2 komoly kapcsolata volt?

Figyelt kérdés

Pusztán érdeklődésből kérdezem:

Mi a véleményetek?


Adott egy 33 éves férfi,akinek eddig 2 komoly kapcsolata volt az életében.

Azoknak a lányoknak a száma,akikkel összesen a 33 éve alatt lefeküdt, az maximum 10.


Nem számonkérő jelleggel írtam,és nem is csodálkozva,csak szeretném megkérdezni,ki mit gondol erről.

Nekem szimpatikus, ugyanakkor furcsa is egyben.

Tudom,nem számítanak a számok,de 33 éves férfinek 2 volt barátnő egy icipicit furi.Főleg,ha hozzáteszem,hogy olasz,és nem egy csúnyaság.


2012. ápr. 28. 07:34
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
nem tudom,miért kell szélsőségekben gondolkodni...vagy szűz vagy szexőrült..mert középút nincs??? ....Meg nem tudom,itt nagyon félreértik sokan..nekem NINCSEN BAJOM azzal,hogy neki 2 bnője volt, csak MEGKÉRDEZTEM hogy olasz pasihoz képest nem e furi,illetve ki hogy látja.És e helyett meg én vagyok a téma ,hogy hülye vagyok,meg a hatlábú kecske.
2012. ápr. 28. 08:04
 12/34 anonim ***** válasza:
Ja és az exem 34 éves amugy szexörült volt csak nem jöttek neki össze a csajok szerintem. Mert olyan volt hogy étterembe szégyenltem vele enni. Én tanitottam meg hogy tegye le a kést villát.elegáns étterembe ugy hívta a pincért hogy figyelj csak! Elmentünk hozzájuk romániába ahonnan szarmazik na az tett be a kaput nekem és menekültem utána fürdöszoba nem volt wc a kertben vártam az estét hol lehet tusolni. Hát sehol nem lehetett szóba se került a tusolás vagy a fogmosás mindenki ment aludni .na másnap mondtam rosszul vagyok haza kell jönnöm. Azóta is hánynom kell ha a stácra gondolok.
2012. ápr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Normális !Na!
2012. ápr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló :

na ezt kifelejtettem ! ez a fiú is SZEXŐRÜLT egyébként!! és ezt nem vicceskedéből írom,hanem aszerint,amit a fogalom valójában takar,csak nem a kezelendő,hanem az egészséges kategória.

2012. ápr. 28. 08:09
 15/34 A kérdező kommentje:

bocsi közben írtak.

8:06-osnak kommenteltem

2012. ápr. 28. 08:10
 16/34 A kérdező kommentje:
bár rá meg tapadnak a csajok, csak valahogy nem veszi észre.vagy nem tudom
2012. ápr. 28. 08:11
 17/34 anonim ***** válasza:

Az én párom 28 éves, eddig 8 kapcsolata volt, a leghosszabb fél év. Mi már 2 éve vagyunk együtt.


Én úgy gondolom nem találta még meg azt a nőt, akit úgymond "érdemesnek" tart arra, hogy hosszan tervezzen vele. Nem hinném, hogy ez probléma. Én ezeket azért írom, mert a barátomból indulok ki. Ő már házasságot szeretne, babát, más nőnél ezt mg soha nem érezte. ÉS lehet ez a férfi is ilyen. Számomra nem taszító ez a tulajdonság, meg kell ismerni, és meglátod milyen ember. Ez ne tartson téged vissza.

2012. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vallásos, és nem a szexet helyezi előtérbe. Erre nem gondoltál?
2012. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Nem kapcsolatfüggő a párod. Ha az lenne, akkor egyik kapcsolatból ment volna át a másikba és még ha rossz is, akkor is mindig lett volna partnere. Ez tök jó szerintem, örülj neki!


Barátnőm olasz sráchoz ment férjhez, ő is szexmániás, de neki sem volt előtte sok nője! Imádja a barátnőmet, azóta van már 2 gyönyörűszép rosszcsont gyermekük.

2012. ápr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

azért nem gondoltam h vallásos lenne,mert ismerem és tudom,hogy nem vallásos :D ez ilyen egyszerű.


persze,nem kapcsolatfüggő,ez tény és való


de még egyszer le kell írnom :

ÉN ENNEK ÖRÜLÖK.

NEM AZÉRT TETTEM FEL A KÉRDÉST,MERT BAJOM LENNE VELE.


érdekelt,hogy más hasonló korabeli fiúkkal kinek milyen tapasztalai voltak,és szerencsére érkeztek is válaszok,köszönöm szépen :))

2012. ápr. 28. 08:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!