Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy csak 2 komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy csak 2 komoly kapcsolata volt?

Figyelt kérdés

Pusztán érdeklődésből kérdezem:

Mi a véleményetek?


Adott egy 33 éves férfi,akinek eddig 2 komoly kapcsolata volt az életében.

Azoknak a lányoknak a száma,akikkel összesen a 33 éve alatt lefeküdt, az maximum 10.


Nem számonkérő jelleggel írtam,és nem is csodálkozva,csak szeretném megkérdezni,ki mit gondol erről.

Nekem szimpatikus, ugyanakkor furcsa is egyben.

Tudom,nem számítanak a számok,de 33 éves férfinek 2 volt barátnő egy icipicit furi.Főleg,ha hozzáteszem,hogy olasz,és nem egy csúnyaság.


2012. ápr. 28. 07:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Én azt tartom nem normálisnak, hogy csak 2 kapcsolata volt, de mégis kb. 10 emberrel összefeküdt. Vagy lehet, hogy én vagyok nem normális, mert csak azzal fekszem le, akivel komoly kapcsolatban vagyok.
2012. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

szerintem te nem " nemnormális" vagy, hanem a hozzászólásból feltételezve csaj......:)

és egy férfi máshogy működik..talán..

2012. ápr. 28. 08:40
 23/34 anonim ***** válasza:

Érdekes meglátás.

Mikortól nevezünk valamit komoly kapcsolatnak? Mert számomra ez azt jelenti, hogy hosszú távra tervezek az illetővel, ez pedig nem 1-2 hónap után derül ki. Vagy várni kéne fél évet az első szexre?

2012. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
nekem meg az furcsa hogy 28 évesen van elöször pasid... nah?
2012. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
gondoltam,hogy nem sikerül a kérdésre összpontosítani kedves utolsó,így ha nem gond,erre nincs energiám idegennek magyarázni a magánéletemről.de más,ha "van pasid" és más a "komoly" kapcsolat.Nekem utóbbiból nem volt még.Had ne kezdjünk el beszélgetni az életemről,így bármilyen,erre irányuló kérdésen/meglátáson átnézek.a kérdés/téma adott,vagy jön válasz vagy nem.ha nincs vélemény,akkor meg jöhet a kövi kérdés gyakorin,annyi van,mint a nyű.köszönöm.
2012. ápr. 28. 09:19
 26/34 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven elég egy komoly kapcsolat az életünkben.. Egy ember aki mellett elkötelezzük magunkat.. :D


Persze nem mindig osztja az élet úgy a lapokat, hogy ez így is alakul.

2012. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Diavolino44 ***** válasza:
Én 27 évese vagyok és 2 nővel feküdtem le összesen mindkettő 5-5 éves kapcsolatok voltak, nekem fontosabb a szexnél a NŐ maga! Most egyedül vagyok mert én úgy akarom. Lehet neki is voltak ilyen időszakai.
2012. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
miért lenne fura? ha egy sem lett volna akkor még értem, hogy miért lepődsz meg, de a 2 barátnő plusz jópár egyéjszakás az nem kevés.
2012. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

"héhaver" válaszáról eszembe jutott egy korábbi válaszoló is..és lehet hogy rosszul tettem fel a kérdést,

mert ( maximum ) 10 csajszi ( de ebben benne van szerintem a 2 volt komoly kapcsolata is,tehát akkor 8 csaj ) egy éjszakás kalandra nem szerény..:)

2012. ápr. 28. 10:32
 30/34 anonim válasza:

Apamnak fiatal koraban volt 3-4 csaj, akinek csapta szelet, de semelyikkel sem jart. Ezidaig mindossze 25 eve egyetlen komoly kapcsolata van, es az az edesanyam.

Miert lenne kulonos? Mi furcsa van abban, hogy az ember elsore vagy masodszorra megtalalja azt az illetot, akivel leelheti az eletet. Miert baj az, ha az ember azokat a kapcsolatokat keresi, amik evekre szolnak, mert jobb egy fix parner, akinek mar a mimikai izomrezduleseibol is tudod, hogy valami baja van, akit ismersz.

En 21 eves vagyok, es 4 eve fix parom van, es nincs is szuksegem egy ismeretlen, uj kapcsolatra. Szerintem ez igy normalis.

2012. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!