Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ebben a helyzetben? (Elég durva sztori)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kb 2 éve vagyunk együtt. Kisebb-nagyobb megszakítások voltak. 4 hónapja különköltöztünk albérletbe, voltak veszekedések. Az első nagyobb veszekedés után vissza ment az anyjáékhoz 3-4 napra. A második összezörrenésnél, ahol én volt a hibás, mert berúgtam és nem jöttem haza este, csak reggel, mire hazaértem ő nem volt itthon. Ekkor ismét felment az anyjáékhoz és már 3hete ott van. Folyton hangoztatja, hogy mennyire szeret és velem akar lenni. A kérdésemre, hogy miért nem jön vissza választ nem kapok. Mondjuk tudom, hogy a családja nem engedi és sakkban tartják különböző dolgokkal Pl. ha vissza jön hozzám, akkor többet haza nem mehet és nem ismerik meg. Nagyon zűrös a családja, így le sem tudnám írni azt a sok mindent, az utolsó példa az volt, hogy az anyja megfenyegetett, hogy vadásztatni fog és a véremet akarja. Nem vagyok egy minta gyerek, ezt nagyon jól tudom, de soha nem ártottam nekik, inkább segítettem nekik ahol tudtam és a családom is, amit őróluk nem nagyon lehet elmondani. Az igaz, hogy kb 1.5 hónapig ott laktam náluk, de meg is kaptam érte, hogy ott ingyen élősködtem, ingyen zabáltam (szó szerint) stb.. Azt tudni kell, hogy az ő családja és az én családom nem tartják a kapcsolatot az elejétől fogva.


Most lenne egy olyan lehetőség, hogy elmegyek innen távol albérletbe, aminek nagyon örülnék is munka szempontjából is, meg a barátnőm kedves családjától meg tudnék szabadulni, akik az egész környéket telepletykálták már rólam jóformán csak hazugságokkal. Három napja úgy beszéltük meg a barátnőmmel, hogy együtt megyünk az új albérletbe, viszont ma úgy döntöttem, hogy itt hagyom és egyedül megyek. Az ok amiért ezt teszem pedig a következő:


Kb. 1 hete meg voltam szorulva anyagilag és eladtam azt a tévét, amit még ők hoztak ide költözéskor (egy elég régi 52cm-es LG) A fülükbe jutott kb 2 napja, a barátnőm nekiállt nyomozgatni, hogy kinek adtam el, olyan módon, hogy az egyik ismerősének szólt hogy facebook-on kérdezzen rá pár embertől, hogy vett e valaki tőlem tévét. Az egyik haveromnak adtam el és akit megbízott bnőm pont neki is írt és véletlenül elmondta, hogy igen. Miután megtudták, hogy kinek lett eladva egyből hívták a rendőrséget. Barátnőm próbálta tagadni, hogy az ő keze nem volt benn a dologban, de 100%-ra tudom, hogy igen. Ma haverom visszahozta a tévét. Azt tudni kell viszont, hogy amikor én náluk laktam ennek a tévé árának a sokszorosa tűnt el különböző értékekben. Többek közt olyan dolog is, amivel ugyan úgy fel tudnám jelenteni őket, mert minden papír meg van róla. Viszont nem foglalkozok ezzel a dologgal, de azért kíváncsi lennék hogy reagálnának. Annyi, hogy kicsit bosszant, hogy ők jogot formálhattak arra, hogy nekem eltüntetik dolgaimat, amiért én nem hogy rendőrséghez nem fordultam, hanem semmilyen lépést nem tettem.


Ezt az utolsó sztorit nem írtam le teljes részletességgel, de a barátnőm keze nyilvánvalóan benne van ebben a dologban. Amit még kicsit érdekesnek tartok, hogy a rendőrség megkeresése és az egész dolog napján még, mint egy szerelmes kislány hívogatott ki este, nem utolsó sorban szexre is kitért nem szó szerint. Azért akit egyik nap hátba szúrok, másnap nem hinném, hogy romantikázni akarnék vele.


Tehát most ott vagyok vele, hogy itt hagyom annak ellenére, hogy ő annak adja jelét, hogy szeret és velem akar jönni.


Ez a sztori alapján ti mit csinálnátok?


Nagyon sok lett az irományom, de azon voltam, hogy minél tömörebben írjam le, nem tudom mennyire sikerült. :)



2012. ápr. 30. 03:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%

ilyenkor már ne írj ilyen hosszú kérdést,nem olvassa el senki


inkább este tedd fel ezt a kérdést


én is megyek aludni...

2012. ápr. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én elolvastam.

Szeritem itt egyik fél sem normális...

Az ő családja kissé dilinyós, te meg kérdés nélkül eladtad a tévéjüket. Ha nem ajándékozták neked, akkor ez bizony lopás.


Egyébként ha állandóan veszekszetek, minek akartok együtt maradni? Nem tesz ám jót hosszú távon a vérnyomásnak...

2012. ápr. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
75%
Én elolvastam:DD és otthagynám a p*csába!!:D am csaj vagyok
2012. ápr. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát én elolvastam.

Szerintem jobban jársz ha egyedül mész. Ha barátnöd felhiv vagy megbeszéled vele a dolgokat, vagy keresel mást. De az utobbival jobban jársz szerintem

2012. ápr. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen igazad van, hogy lopásnak számít. Viszont ők nem azért hívták a rendőrséget, hanem mert velem akartak kicseszni. A kérdésemből ez bizonyára nem jött le, de sajnos ismerem annyira őket.


Amit még a barátnőmről tudni kell, nagyon indulatos már majdnem betegesnek mondható. Az egyik pillanatban mindennél jobban szeret, de mikor összeveszünk akkor komolyan ölni is képes lenne olyan düh és agresszió jön ki belőle. Az ominózus nap előtt is összevesztünk és bizonyára ennek köszönhető, hogy segédkezett ebben a műveletben. Máskülönben megvédett volna.

2012. ápr. 30. 03:36
 6/19 A kérdező kommentje:

EZT még az előző kommentemhez szántam:


Az ilyen dühöngései tényleg nagyon durvák, amúgy tudom, hogy nagyon szeret. A féltékenykedései is kicsit túlzások, mondhatni minden nőre féltékeny, ahová megyek.


Volt pár veszekedés ahol ahol nagyon durva dolgokat mondott, sajnos depressziós vagyok és volt, hogy ezzel akart megbánta: "depressziós köcsög" ez nagyon meg maradt bennem, de volt kanyád és hasonlók is. Csak azt nem értem, hogy akit szeretek, milyen agresszió vagy düh kell ahhoz, hogy ilyennel próbáljam bántani..

2012. ápr. 30. 03:43
 7/19 anonim ***** válasza:

A barátnőd és a családja nem normális.

De veled sem kezdenék kapcsolatot.

Zűrösek vagytok mindketten, zsák a foltját....

2012. ápr. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az állandó veszekedéstől, féltékenykedéstől nem fog elmúlni a depressziód.

Hagyd el, lélegezz fel, érezd jól magad.

Vállald el az új melót és felejtsd el ezt a rémálmot.

2012. ápr. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Te, az elmondásaid alapján tisztára úgy tűnik mintha a barátnőd bipoláris zavara lenne...


Szerintem ideje eltolnod a szekeret haver. Egy ilyen elvetemült nőre nem építhetsz később (sem). Költözz el olyan messzire amilyen messzire csak tudsz. A nőt meg hagyd az idióta családjával együtt. Házasodjon oda.


Apropó. Hány évesek vagytok? Azért nem mindegy.

2012. ápr. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az ő keze van benne. Ne emiatt a feltételezésed miatt szakíts, ha szakítasz.

Sok a zűrzavar és az abnormális dolog minden résztvevőnél, Nálad is.

2012. ápr. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!