Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy helyes és "menő" fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy helyes és "menő" fiú tényleg akkor becsüli meg a csajt, ha nem kaphatja meg egyből?

Figyelt kérdés

Eddig ezeket hallottam:


1. éreztetni kell vele hogy ő keresi a lányt, ő "fut utána", de a lánynak is kell visszajelzést adnia, hogy ne tűnjön elérhetetlennek.


2.nem szabad hagynia a lánynak hogy rámásszon egyből


3.ne mutassa ki a csaj hogy mennyire tetszik neki


és az előny ha a lány idősebb?


Egy 16éves fiúról van szó

A válaszokat előre is köszi:D

17/L


2012. máj. 28. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen :)

Nekem amúgy is bejön, ha egy lány után kell menni, "küzdeni érte".

Azt semmiképp se hagyd, hogy rádmásszon egyből, az sosem vezet jóra.


Amúgy meg nem tudom, általában az ilyen korú lányok már érettebbek sokkal, mint a 16 éves fiúk, de te döntöd el, te ismered :)

2012. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"nem szabad hagynia a lánynak hogy rámásszon egyből " - Hát szerintem meg egy pasinak is legyen annyi esze,hogy nem illik rögtön rámászni egy csajra.


Amúgy szerintem előbb ismerjétek meg egymást alaposan,beszélgessetek,járjatok el ide-oda.

2012. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Őszintén, szép fokozatosan menjenek a dolgok de! nekem nem az számít, hogy mi volt az előtt, hogy összejöttünk, hanem h mennyi ideig tartott és milyen volt a kapcsolat


Első két ponttal egy érteket a harmadikkal csak félig: tényleg ne mutasd meg neki eleinte, hogy bármit megtennél neki...mert azt ki is akarja majd használni ezzel ezt mondod neki: Dugj meg most! de nyilvánosan ad tudtára, hogy azért tetszik és nem sxak barátként.

2012. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

21 évesen azt tudom mondani, hogy abszolút igen. No van aki taktikázás nélkül is fut utánam, tehát nem minden srácnál kell ezt alkalmazni:)

De például azzal akivel mostanában beszélgetek, azt vettem észre, hogy abszolút akkor van teljesen odáig értem, ha ezeket bejátszom. Tehát: Facebookon is 10 esetből 8szor ő ír rám, smseket is ő írogat nekem javarészt én válaszolok de csak nagyon röviden ezt se mindig, hívni is ő hívott engem többször én 1x kerestem őt telefonon, nagyon tetszem neki külsőleg eljátszadozunk a gondolattal de mindig mondom hogy én nem vagyok olyan lány aki összevissza fűvel fával:) Én bár kimutattam 1-2x hogy bejön nekem (azért érzékeltetni kell, hogy tudják nem reménytelen a helyzet:D) de alapvetően izgatja a fantáziáját, hogy semmi sem biztos, nem biztos hogy én csak őt akarom.

Jó lenne még az is, ha látná a srác hogy van körülötted még jó pár pasi akik bármikor lecsaphatnak a kezéről, így ösztönzöd arra, hogy mihamarabb lépjen:) De persze ezt is finoman kell előadni, nehogy azt higgye nem kell neked.


Fú kicsit hosszú lett, bocsi:)


21L

2012. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
semmi értelme elmegyek Discoba ha kell 3 csajt rántok rá oszt szevasz
2012. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. máj. 28. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
aki menő az nem rendes. Szvsz a kérdés értelmét vesztette
2012. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!