Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élő férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő férfiak! Ti szerelmesek vagytok a barátnőtökbe/menyasszonyotokba/feleségetekbe?

Figyelt kérdés

Ha igen...

1. Mennyi idő után alakult ki ez az érzés?

2. Meg tudnátok fogalmazni pár szóban, mit éreztek a párotok iránt?

3. Mik azok a tulajdonságok, amibe beleszerettetek?


Kort is írjatok, ha lehet! Köszi előre is!


2012. szept. 7. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

az voltam, és kár h az voltam, mostanra van egy asszony aki szült 2 gyereket, az sem tuti h tőlem vannak.


nem hajlandó dolgozni, a hűtő üres a pénzem kevés, isten elhagyott, a szerencsém is, a 2 gyerek a véremet szívja mert az asszony lesz@rja őket.


Én meg gürizek, és amikor hazaérek össze kell takarítanom a bon bonokat majd azt várja h meg is b@sszam. de hátúlról csinálom és miközben a tv-t nézem az üres sörösüveget tologatom neki ki be.


de már azon is gondolkodtam h legközelebb egy puska csövét fogom neki ki be tologatni majd a végén meghúzom a ravaszt!

2012. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

45F. IGEN

1. meglátni és megszeretni egy pillanat műve volt

2. A legjobb, ami történt velem az életben

3. ő a NŐ. Ezt szeretem legjobban benne.

2012. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Időszaka válogatja. Van, hogy olyan szerelmes vagyok, mint egy kis kamasz, és előfordul, hogy másik életről fantáziálok (ezek voltak a mélypontok).


1. a mi kapcsolatunk eléggé "lassú víz partot mos" analógiával fejlődött, ugyanis az a rettentő rózsaszín első pár hónap nem is volt meg, kimondott állóvíznek indult, a legmélyebb szerelem érzésem pedig majd' hét év kapcsolat után állt elő. Az volt az érdekes, hogy az a rettentő hormonvezértelt, rózsaszín ködbe borított, nyáladzó, pillangókergető időszakunk nem is volt meg az elején, csak egyszerűen minden időmet vele szerettem volna tölteni :D.


2. pár szóban? Kizárt... Aki nem élt ilyen kapcsolatban, annak fogalma sincs. Gimisen jöttünk össze, szinte mindent együtt éltünk meg, a legjobb barátok idővel a másik fél legjobb barátai is lettek, voltunk távkapcsolatban, éltünk együtt, volt, hogy utáltak a szülei, egyszóval sok mindent megéltünk, ezt megfogalmazni nem igazán lehet...


3: ami először megfogott benne, hogy mennyire mentes volt a szokásos tinip1csa köröktől és, hogy mennyire nyitott. Gimisen ismerkedtünk össze és a szokásos 16-17 éves idióták mellett valami lenyűgöző volt, hogy mennyire felette áll a szokásos útkeresési fázisban toporgó, magukat nőnek képzelő libáknak. Nem bírált senkit, csak tette a dolgát, nem izgult azon, hogy menőnek számít, vagy sem. Mindenre nyitott volt, közvetlen és valami hihetetlen kedves még a távolságtartása ellenére is. Az addigi ismerkedési körökhöz képest olyan volt vele beszélgetni, mintha egy másik univerzumban próbálnék csajozni.


27f

2012. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tomi33 éves! Szerintem ha már ezen el kell gondolkodnod és tanácsot kérned az már rég rosz!!! Nem hiszem,hogy Ő lenne életed értelme!!!
2012. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!