Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerősöm 22 éves lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősöm 22 éves lány, randizgat egy sráccal, ki van nála írva iwiw en h kapcsolatban, a srác adatlapját is megnéztem, ma be volt jelentkezve, nála mégis még mindig egyedülálló van kiírva. Vagy lehet nem is akar a csajtól semmit?

Figyelt kérdés

De arra is gondoltam, mivan ha a srác nem is jár a Tamival, csak szimplán ismeri valahonnan, és a csaj csak kitalálta hogy ő a pasija?

Anyunak azt mnodta a Tami, hogy nem hívta a srác tegnap, pedig eddig minden nap taliztak, vagy telefonáltak. volt neten és ott sem írt neki. Akkor a srác csak elfelejtett átírni a szöveget, esetleg még korainak tartja kijelenteni hogy járnak, vagy lehet soknak tartja, haogy a csaj rohan a kapcsiban előre? Vagy flörtol másokkal is és nem akarja h megtudják h "van valakije"? esetleg nem tudja h a Tami rá gondolt, és azt hitte mással van kapcsiban, ezért nem akar már tőle semmit? Az a fura, hogy tök jó formában volt a csajszi, és pár nap alatt pár kilót ledobott magáról hirtelen, pedig elég vékony volt úgy is, elvileg van étvágya, csak nem marad benne a kaja, hirtelen nem tudom mi lehet a baja, mikor eddig jól volt. Lehet tényleg csak ideges és nincs rendben valami köztük, pedig elég nyugis, pozitiv csaj általában.


2009. aug. 2. 03:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha nem is látható a családi kapcsolat. Nekem is így van. A páromnak sokáig egyedülálló volt beírva, tudtam hogy ritkán használja az iwiwet, csak ha kap egy emailt, hogy valaki írt neki, vagy bejelölte. Szóltam neki, hogy engem zavar, állítsa át. De egyébként két eset van: ez, hogy nem foglalkozik vele, vagy hogy nem vállalja fel a kapcsolatot.
2009. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

nekem ovlt igazam, jók a megérzéseim, és tudok olvasni a pasik arcából képről is, tányleg nincsenek együtt, igaz pár hete ismerkedtek csak, már al ánynál is az van kiírva hogy egyedülálló.

Akkor nem hívta a srác, majd bezsélek al ánnyal, vagy ribinek nézte a csajt, mivel igen haverkodni akart a srác haverjaival, moindjuk haszna is lett volna belőle,

vagy kavar másl ányaokkal is, mert nem akark omoly kapcsit, vagy esetleg túlságosan rátelepedett a lány és elsiette a odlgokat, vagy pedig a srác már le akarta fektetni, és a Tami meg azt hitte rendes, de tévedett, és vagy őneki nem tetszett a pasi tolakodása, vagy a pasinak az h a csaj nem megy bele, meghát az iylen pasiknak általában az tetszik, ha egyl ány csupasz odalent, és az unokahugim kaármilyen bombázó, nem borotválkozik lennt, ahogy elmnodta, és sajnos, pedig nem ez kéne h am érvadó legyen, osk pasit zavar, és szerintem nem nézné ki belőle hogy ő ott nem.... totál más tipusnak látom őt.

2009. aug. 5. 01:14
 13/13 anonim ***** válasza:
Elszomorító, hogy sokak szerint csak akkor számít kapcsolatnak, ha kiteszik facebook-ra vagy iwiw-re! -.-"
2012. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!