Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 évesen szeretné prostihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen szeretné prostihoz menni (Első alkalom). Írna valaki tanácsot ezzel kapcsolatban (amit tudni kell)?

Figyelt kérdés

Nem nem vagyok ronda önbizalom hiányos, csupán elég későnérő voltam így kicsit késöbb kapcsolódtam be a témába.


Meg szeretném magam kímélni attól a megaláztatástól, hogy kiöhögnek majd elküldenek a tapasztalatlanságom miatt.

Tudom, hogy nem kell elmondani, de nagy valószínűséggel rájönnek abból, hogy 3 lökés után elmegyek.

Azt is tudom, hogy sok olyan van aki nem röhögne ki (vagy örűlne is), de manapság túl sok a gyökér és inkább nem kockáztatok.


Természetesen háziprosti, nem útszéli.



2013. jan. 3. 21:11
1 2 3 4
 1/35 manocskaXX ***** válasza:
32%

Szia!

Szerintem semmiféleképpen ne prostival veszitsd el a szüzességed,örökké bánnád, egyáltalán nem ciki hogy szűz vagy 22 évesen aki igy gondolja az egy gyökér.Eljön majd az igazi akivel lefeküdhetsz.Szerintem fantasztikus lenne ha mondjuk a feleségeddel veszitenéd el.Ugyhogy felejtsd el a prostit és próbálj meg normális lányt keresni. Elhiszem hogy kevés normális lány van de érdemes megtalálni azt akivel szerelemből veszited el.

2013. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Sajnos pont ez az, hogy túl sokan vannak akik így gondolják, még egy tipikus rendesnek kínéző lány is. (Valamilyen szinten megértem 22 évesen nem biztos hogy lenne kedve bárkinek is tanítgatni valakit).


Feleség az biztos nem mert házzasság ellenes vagyok.

Nemhinném, hogy megbánnám, annyi minden kimaradt az életemből (közpiskolás bulik, szalagavató stb stb.) ez már nem oszt nem szoroz, csak nem szeretnék még egy kellemetlen emléet, nem akarok olyan emlékeket amiben kiröhögnek inkább legyen egy kedves mosolygós jó nő aki érti a dolgát (még ha pénzért is)

2013. jan. 3. 21:26
 3/35 anonim ***** válasza:
25%
Szerinted az a lány, aki ilyesmire buzdít egy elkeseredett embert, az mitől lenne rendes??!...
2013. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Akkor milyen az a csaj, aki nem rendes?
2013. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Noydra ***** válasza:
25%
Nem értem hogy mi értelme az ilyen cselekedeteknek...Remélem te sem hiszed el, hogy egy prostizástól lesz tapasztalatod ... :)
2013. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
30%
Mostanában a srácok prostihoz járnak,hogy tapasztalatot szerezzenek?z is valami divat lett vagy mi?
2013. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Amúgy csak 22 vagy,még sok élmény,jó buli lehet az életedben
2013. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
31%
Én is 22 éves vagyok (még 1 hétig kb.) és szűz. Szóval nyugi haver! Szerintem az első hozzászóló adta a legjobb választ. Én mindenképpen a leendő párommal szeretném majd elveszíteni :)
2013. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
44%

Jajja, haj, most éreztem, a kérdés után, hogy jönnek a rendicsek lányok,akik megmagyarázzák szerencsétlen fejednek, hogy nehhogy véletlenül is prosticichez téved, mert inkább dugd őket. Nőkre soha! ne hallgass ilyen téren, egyik sem marhult meg hogy támogasson benne.

Tök mindegy,hogy az első szexuális élményed kivel volt, szard le nagyívben.

CSak a cél lebegjen előtted,hogy jó, elfogadható szerető váljon belőled.

Én 27 évesen vagyok így mint te pontosan szórol szóra, és én sem vállalnám be egyik nővel sem az előst, aki nem fizetős.

Ne feledd, ha nem ppénzért megy, ott a női oldalról kő keményen vannak elvárások.

Ha nem ütöd meg a szintet, nem tud egyszerüen férfiként tekinteni rád, hiába pofázza ezt itt sok agyaskodó, akkor sem így megy szerintem. Elég lelombozó tud lenni sok kispina számára, ha nem az a bika vagy, akit kigodnolt magának. Elveszti az érdeklődését. Kb ugyanolyan bukta szituáció, mintha az ismerkedésnél egy visszahúzódó tutyimutyi fazkalapnak adod ki magad, mert az is vagy. Hát arra se kíváncsiak elhiheted, mégha jóképű vagy akkor sem.

Ne így fogd fel,hogy az leső szeretkezésem kivel volt, hanem úgy,hogy ez csak bemelegítés, szextraining, hogy utána már jobb legyen, a te TÉNYLEGESEN ELSŐ érzelmi szexuális viszonyod.

Semmiről nem maradsz le,ha előszőr prosticiccel melegítessz be.

Azok a lányok leszarják,hogy mit hozol össze, ha megkapják a pénzüket, az ő pinájuk ezzel már maximálisan ki lesz elégítve, te pedig kedvedre lőheted őket, beleszoksz a helyzetbe.

Bár még ott is azért tudatalatt ott van sajnos a gondolat,hogy az a lány is mit gondol, még ha a pénz miatt nem is mondja az meber pofájába bele, de meglehet a véleménye, sajnos ilyen világot élünk,hogy beteg , érzelmi gyogyónak tartják azokat,akik 17. életévükre még nem basztak. De jobb olyannal elsőzni, aki legalább nem mondja a szemedbe, nem bánt meg tégedet!

A dekoratív, igényes, gyönyörű cicalányoknak a külsejük miatt elhiheted,hogy hatalmas elvárásaik vannak veled szemben faszolás terén. Ha nem ugrod meg a szintet, akkor mész a levesbe, van még hatszáz másik faszi is aki pályázatot nyújtott be a sheggükre!! szóval jobb nem a kiszelektálódó félnek lenni.

Azokra a lányokra, akik meg kutyának nem kellenek, meg örülnének ha már egy madárijesztő is megspékelné őket, és csak belső tulajdonságoznak, azok félrevezető tanácsaira ne hallgass, nem érzik át a te helyzetedet, a te oldaldról.

hallgass csakis rám, nem bánod meg!


Velvet oldalán el tudod olvasni egy notorius prostizó faszi beszámolóját, hogy hogy s mint megy ez a dolog.

Nem vészes, és érdemes annyi pénzt vinni csak, amiről szó volt, nehogy lelejmoljanak a lányok.

2013. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 manocskaXX ***** válasza:
16%
Szerintem akkor sem jó ötlet egy prostituált..próbáld meg tényleg normális lányt keresni, különben nekem is voltak kellemetlen élményeim életem folyamán de eszembe se jutott férfi prostit fogadni hidd el az hogy szűz vagy okkal van.Ezért azt mondom várd meg azt a normális lányt , és nem fog kiröhögni téged.Ha olyan a lány aki úgy látod hogy kiröhögne olyannal ne foglalkozz annak a viselkedése is olyan de egy intelligens lány nem nevet ki ilyenek miatt.Ha mégis mellé fognál és kiröhög az saját magát járatja le . Sok sikert!
2013. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!