Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 évesen szeretné prostihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen szeretné prostihoz menni (Első alkalom). Írna valaki tanácsot ezzel kapcsolatban (amit tudni kell)?

Figyelt kérdés

Nem nem vagyok ronda önbizalom hiányos, csupán elég későnérő voltam így kicsit késöbb kapcsolódtam be a témába.


Meg szeretném magam kímélni attól a megaláztatástól, hogy kiöhögnek majd elküldenek a tapasztalatlanságom miatt.

Tudom, hogy nem kell elmondani, de nagy valószínűséggel rájönnek abból, hogy 3 lökés után elmegyek.

Azt is tudom, hogy sok olyan van aki nem röhögne ki (vagy örűlne is), de manapság túl sok a gyökér és inkább nem kockáztatok.


Természetesen háziprosti, nem útszéli.



2013. jan. 3. 21:11
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

56% os válaszai elég besszimisták, de az a baj, hogy nagyjából igaza van. Nem tagadom, hogy léteznek rendes lányok, de manapság már a 15 éves lányok is a f*szt szopkodják.


Igazából nem tudom, hogyan csajoznék sose próbálkoztam egynél se, de tény, hogy a gátlás mindig ott lesz bennem, hogy "úristen mi van ha megtudja hogy tapasztalatlan vagyok", ha párszor elmegyek prostihoz, legalább több tudásom lesz mint nulla. Mint írtam egyszerűen semmi kedvem a "megaláztatásokhoz", főleg ilyen téren a végén elmegy a kedvem a nőktől és nekem is az lesz a sorosom mint az itt lévő "sosemkellekanpknek" kérdést feltevők. Elég sz. lenne, ha egy ilyen hülye indokkal jutnék ide csak azért mert későn értem mint a többiek.


Mások akik túlestek rata könnyen beszélnek, ők nem érzik azt szar érzést amikor próbálkoznak valakinél, a nők meg pláne, 5 paliból négytől megkérdik akar e dugni, 4 igent mond, férfiaknál ugyen ez csak az igen helyett nem vagy pofon vagy feljelentés.

2013. jan. 4. 00:05
 22/35 anonim ***** válasza:
Most komolyan szobára kellene mennem minden pasival aki kikezd velem vagy mi.Még jó hogy nemet mondok.Nem minden csaj ribanc,sőt.
2013. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 manocskaXX ***** válasza:
15%
Hát figyelj azért arra kiváncsi lennék ha lesz egy komoly barátnőd és megkérdezi hogy te kivel voltál először? akkor mit mondasz?hogy hát drágám féltem a megalázástól és elmentem egy prostituálthoz, és ha elszakad a gumi? és mondjuk elkapsz valami nyavalyát?meg abba gondolj már bele ha gyereked lesz.. ő is megfogja kérdezni.. hogy apa kivel voltál először? ha neki is azt mondod hogy prostituáltal akkor ő is majd prostizni fog...ha meg nem mondod meg az igazat és hazudsz és kibukik a dolog már pedig egyszer minden kiderül (tapasztalat) akkor meg cseszheted azt hogy 22 évesen hülye volt a felfogásod(bocsánat) de igy van és elvesztetted az érzelmi 0val a szüzességed.Én szexelni csak szerelemből tudnék, kár hogy a pasik nem igy vannak vele...
2013. jan. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
81%

ugyggyanmár előző, miért derülne ki. Tegyük fel, te laksz egy városban vidéken. Senkinek az égvilágon nem szólsz, síri csendben diszkréten felhívsz egy pesti prostilány, hmm. mondjuk Angyalföldön ott egész szépkis angyalkák szopikáznak, meglátogat egyet, és máris benne van a szexben.

Az égvilágon senki nem fogja tudni,hogy ő aznap délután egym ásik városban egy cicalánnyal édeskettesben mi a fészkes fenét csináltak, lehet hogy dominóztak.

Ha meg a barátnő okoskodik, puhatólózzik, azt kell mondani,hogy ó, hát te vagy az első, vagy azt kell hazudni,hogy persze volt egykét régi iskolai gyerekekszerlem rég és kész. a kölöknek ugyanezt hazudni, aztán le van rendezve a fejük.

Nincs igazmondási szérum beadva, azt hazudsz amit akarsz. A mult elmult, megtörtént, kutyát nem érdkel többé. A kedves család meg törődjön a maguk dolgával, az van rájuk bízva és kész. Senki nem tudja meg! így olyan mintha megsem történt volna. Hidd el. Szard le! Menj nyugodtan prostizni, csak nem mond be a híradóban,hogy hova tartassz, ennyi. Még a legbizalmasabb haverodnak se mondd el, senkinek, mert egyszer ha összeveszel vele, akkor majd ezzel fog zsarolni a tetűláda. Én senkiben sem bízok, mer amint megromlik a viszony, mind visszaélő aljadék lesz. Vigyázz.

Kiszakad a gumi. Kész vicc. A béna nyomorékok, akik még egy óvszert a használati útmutató szerint sem tudnak felhúzni, aztán levegő szorul a végébe ,azok ne csodálkozzanak ha kiszakad az a vacak,aztán teherbevágják a nőt nemkívánatosan! De ha használsz síkosítót, meg jól van felrántva az esőkabát a faszodra, nem lehet probléma.

Ilyenek miatt sem kell paranoiáskodni. Ezeket csak a nők próbálják neked bemanipulálni az agyadba, mossák az elméd, hogy nehogy minden férfi helyettük a kedves prostilányokat válassza már, mert bizony azokkal minden könnyebb, ott nem kell udvarolni, és a nők rettegnek ,félnek, hogy így nem kapnak farkat a nunájukba. PErsze hogy lebeszélik a férfiakat, mert konkurencia a prostilány számukra. Ezért egyik szemeden be másikos ki! Ignoráld ezeket a butaságokat. Menj, hazudj, és hallgasd el! Ennyit kell tenned a tökéletes boldogságért.

Kegyes hazugság sose rossz!!

2013. jan. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

manocskaXX itt megint csak 56%-osnak adok igazat.


1. Ha megkérdezi kivel voltam először, csak annyit mondok "alkalmi kapcsolat"

2. Ha a gyerek megkérdezi.

a, Nem akarok gyereked, elnézve a mai gyerekeket akiken sírv fakadok eszem ágába nincs egy ilyen világba még sajátot nevelni

b, ha mégis lenne és megkérdezi, azt mondom nem emlékeztem.

Itt megjegyezném, hogy melyik a cikibb egy olyan világba ahol az emberek 80% már tizen négy évesen szexel, melyika cikibb, prositi vagy 20+ évesen nem szexeltem. Szerintem ezen a szinten tök mind1.

3. Hogy derűlne ki, 56osnak igaza van, ha kussban maradok nem derűl ki.

4. Nemibetegségektől nem félek, ha betegek lennének kkor a weboldalon a hölgy kommentjeinél biztos szó esett volna róluk.

2013. jan. 5. 15:09
 26/35 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm, azok válaszát akik megpróbáltak lebeszélni, de ők sajnos nem érthetik a helyzetem, a párkapcsolatok nálam még érintetlen kategória, szeretném ha ez inkább szép dolgokból állna és nem megaláztatásokból lenézésekből mint ahogy sik minden amit átéltem.
2013. jan. 5. 15:11
 27/35 A kérdező kommentje:
56% neked is kösz, a szövegstílusodat elnézve hasonló lehetsz mint én, bár szerintem te idősebb kiadás vagy:D
2013. jan. 5. 15:16
 28/35 anonim ***** válasza:
milyen volt a prosti?
2013. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Valamiért ManocskaXX válaszát preferálom én is. Pedig én fiú vagyok :P
2013. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Noydra ***** válasza:
32%
Szerintem meg az 56% egy genetikai szenny a felfogásával együtt. Nem mondom hogy kire hallgass, mert valóban nem tudom magam a helyedbe képzelni (szerencsére). De az, hogy elmész egy prostihoz, aki csak azért kedves veled mert muszáj neki, az a büdös életben nem lesz olyan, mintha valaki tényleg szeretne. 56%os azért hiszi, hogy ez a "tökéletes boldogság", mert ő sosem fogja megtudni mi is az... De a szavaiból ítéve nem is baj :) De ettől még neked nem kell érzelmi roncsá tenned magad... Te nem tűnsz annak :)
2013. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!