Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 évesen szeretné prostihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen szeretné prostihoz menni (Első alkalom). Írna valaki tanácsot ezzel kapcsolatban (amit tudni kell)?

Figyelt kérdés

Nem nem vagyok ronda önbizalom hiányos, csupán elég későnérő voltam így kicsit késöbb kapcsolódtam be a témába.


Meg szeretném magam kímélni attól a megaláztatástól, hogy kiöhögnek majd elküldenek a tapasztalatlanságom miatt.

Tudom, hogy nem kell elmondani, de nagy valószínűséggel rájönnek abból, hogy 3 lökés után elmegyek.

Azt is tudom, hogy sok olyan van aki nem röhögne ki (vagy örűlne is), de manapság túl sok a gyökér és inkább nem kockáztatok.


Természetesen háziprosti, nem útszéli.



2013. jan. 3. 21:11
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

53%-os hozzászóló úgy érzem, jól átlátja a helyzetet. Egy mai csajnak, amikor mindent mára (vagy tegnapra) akarnak, majd biztos ahhoz van kedve, hogy etyele-petyele, tanítgasson, meg várjon amíg belejössz! Ez nem az autós iskola!!! Fordítva még teljesen oké, ha a csaj szűz. De így garantáltan lúzernek fog nézni. Egy pár 10 ezres városban pedig tényleg pikk-pakk híre megy, hogy gyökér vagy.

Amúgy nem értem, miért vannak itt sokan kiakadva. Amíg Mo-on voltak bordélyok, addig az apjuk befizette 10 alkalomra a kölköt gyakorolni, aztán utána mehetett a mély vízbe!

2013. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom mostmár isteni vagy az ágyban. Amúgy meg neked soha nem lesz csajod,ha eddig sem próbálkoztál.Ettől szerintem neked nem lesz egy hűha de nagy önbizalmad.
2013. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Noydra ***** válasza:
0%
Persze hogy nem lesz neki :) De azért elhitte remélem annak a fogyatékosnak, aki rábeszélte anno :D
2013. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 manocskaXX ***** válasza:
9%
szerintem pedig az gyökér aki szerint gáz az ha egy fiú szűz... elég szomorú hogy ilyen elkorcsosult világban kell felnőnie majd a gyerekemnek..
2013. márc. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Na, milyen volt a prosti?

Remélem elmentél;)

2013. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!