Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kezdek bedilizni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kezdek bedilizni.

Figyelt kérdés
A történet: A barátommal mikor megismerkedtünk akkor az 1. randin elmondta, hogy az ex még nem értette meg már vége. Mai napig így van. Fel is hívott és azóta kétségeim vannak a barátommal kapcsolatban. Nem tudom, hogy van e közöttük még valami vagy tényleg nem érti meg. Az eset után találkoztam a barátommal és megbeszéltük. Közben megtaláltam egy pár társkereső oldalon a barátom.Még kimondottan nem volt közöttünk a pettingen kívül más. Most úgy érzem csak játszik velem. Hogyan tudám kideríteni, hogy csak játszik vagy tényleg érdeklem? Csak a sex ami érdekli?
2009. szept. 2. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem ha az exével lenne közöttük valami, akkor nem mondta volna el neked.

a párkeresőre meg mikor regiszrtált? használja még? mert könnyen lehet h ég régen amikor nem voltatok együtt akkor regelt, és azóta nem használja.

2009. szept. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor regisztrált mikor még nem ismertük egymást. Igen sajnos még szokta használni.
2009. szept. 2. 10:42
 3/10 anonim ***** válasza:
első vagyok: és mire? a régen megismert emberekkel tartja még a kapcsolatot? vagy még továbbra is ismerkedik, azt kiadva h párt keres? kérdezted már erről h miért van fent?
2009. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi egy ilyen oldalon ismekedtünk meg. Csak a törlés miatt léptem fel régebben. Annyit látok csak, hogy ismerkedés van kiírva. Nem tudom, hogy a régiekkel tartaja e a kapcsolatot vagy más céllal. Még nem mertem megkérdezni. Magától annyit mond, hogy sokan írnak neki és törli a leveleket. Fogalmam sincs igaz e vagy nem.
2009. szept. 2. 11:57
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Kérd meg egyik ismerősödet, hogy írjon neki!
2009. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
első vagyok ismét: azt veszem észre azért nagyon nem adott okot arra h ennyire rémeket láss, illetve féltékenykedj v hasonlók. amit a 2. írt az is egy megoldás v csinálsz egy új reget és kideríted, de ha kiderül h nyomoztál és közben nem csinált ő semmi rosszat eléggé szarul fog esni neki h nem bízol meg benne. rámehet a kapcsolatra ha mindig ilyeneken görcsölsz
2009. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, valóban betekeredtél, mert jó alaposan belenyúltál a szószba ezzel a pofával! Lásd már át a dolgokat h felesleges erőlködés az egész...
2009. szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem érte azt, hogy: "betekeretél" .

Az első válaszolónak: igazad lehet. Ha megkérem az egyik imerősöm, hogy írjon neki és rosszul sül el a kapcsolat rá is mehet.

2009. szept. 2. 12:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem lett volna egyértelmű a betekeredtél ugyanaz mint a bedilizett, begolyózott begyűrűzött, megháborodot... stb
2009. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak. Eddig ezt a szót még nem hallottam. Köszönöm az információt. A kérdésemre viszont igazán nem válaszoltál.
2009. szept. 2. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!