Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kezdek bedilizni?

Szerintetek kezdek bedilizni?

Figyelt kérdés

Január elejére vagyok kiírva, és néha rám tör hogy most azonnal össze kell rakni a babaágyat, és mindent meg kell csinálni, mert úgy érzem meg fog születni a baba (éjjelente már vannak jóslóim.)

Még pár dolog hiányzik, amit jövőhéten szerzünk be, mikor szóba kerül elkap a sírógörcs, hogy nincs meg még minden.

Ugyanakkor nem vagyok ilyen típus, és néha enm értem hogy tud elviselni a párom mert már néha valóban nagyon idegesítő tudok lenni..


2010. dec. 3. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem dili :)


FÉSZEKRAKÓ ÖSZTÖN = nem tehetsz róla.

2010. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, közeleg az időd. :o)

Próbálj meg "lelazulni", ha tényleg beindulna hamarabb, akkor is bízz a párodban, hogy amíg Te a kórházban leszel, addig ő mindent elintéz, ami még hiányzik. Nagyon ügyesek ám ezek az apukák, ha hagyjuk őket érvényesülni... :o)

2010. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ez normális. 32 hetes vagyok, megvettünk mindent, de nincs kimosva és nincs kész a szoba. Rám is rám jön néha a para. Mindenkire rájön a vége felé. Kitartást! :)
2010. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem orultel meg, ez a feszekrako oszton. En mindent kitakaritottam, elrendeztem, es pakolasztam ossze vissza a dolgokat, hogy hol lenne a legpraktikusabb helye mindennek.
2010. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok.

Csak már nem tudom hová tenni hogy hajnali 3kor felverek mindenkit hogy akkor most pakolunk...

Persze csak jót vigyorognak rajtam, és tudom hogy hülyeség, de lefekszek és bőgök mint egy ovis.

2010. dec. 3. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogyis agy dilis:))))


Fészekrakó effektus, mindenkinél van:)

Én 38 hetesen egy macit tologattam a babakocsiban fel és alá a szobában:)))) Meg is tudtam ezt a hülyeséget magyarázni, gyakorlom a sétálást:))))


Háromszor mostam ki mindent, és vasaltam újra. Állandóan azon parázta, h mit felejtettünk el, az agyára mentem mindenkinek.


A gyerekágy valamikor a 30. héten megvolt, össze is raktam, nagy pocakkal, nem bírtam megvárni, míg a férjem este hazaér.


Naplót vezettem, h mit csináltam már meg, és mi kell még, de állandóan újabb és újabb variációk jöttek elő.


Egyszer azért kaptam sírógöcsöt, mert nem tudtam dönteni két fejvédő közül. Anyu csak csóválta a fejét, h nem mindegy??? Két ugyanolyan macikás volt, más színárnyalatban, az egyiket végül megvettem, de itthon már azért sírtam, mert nem tetszett.


Eszeveszett egy időszak, de hamarosan túl leszel rajta.:)

Könnyű, gyors szülést kívánok!:)

2010. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!