Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most érdeklem vagy nem? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most érdeklem vagy nem? 15/L

Figyelt kérdés
Jár egy srác a suliba, évfolyamtársam. FB-n sokat beszélgettünk, de suliba alig. Mindig csak egy mosoly és egy köszönés messziről semmit több....pedig már arról is volt szó, hogy összejövünk. Most akkor miért nem beszélgetünk iskolában is? Ennyire félős lenne?
2013. febr. 7. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
A teljes problémateret sikerült lefedned ezzel a két lehetőséggel, valóban vagy érdekled, vagy nem.
2013. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem a tiniket...Többet vagytok facebookon,mint élőben beszélgetve...
2013. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó párszor beszélgettünk már suliba is csak nem sokat...mintha az az érzésem lenne, hogy amikor még csak haverok voltunk akkor többet beszéltünk volna élőbe...de ő is bevallotta a múltkor, hogy bejövök neki. De mi van ha azóta meggondolta magát? 4 napja nem beszéltünk és még a névnapomkor se köszöntött fel (lehet h nem tudta h most van mert nem rég óta ismerem) de vasárnap meg még minden oké volt. olyan változó.
2013. febr. 7. 16:36
 4/10 A kérdező kommentje:
LÉGYSZIII ÍRJATOK....NEM TUDOM MIT CSINÁLJAK..!
2013. febr. 7. 16:55
 5/10 anonim ***** válasza:

beszélgessetek élőben

NE neten

2013. febr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó de hogy? nem mehetek oda hozzá mindig én...
2013. febr. 7. 17:10
 7/10 anonim ***** válasza:
ha ő nem megy oda hozzád akkor nem is érdekled akkor hagyd
2013. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ajjj..de nem tudom. néha eléggé úgy tűnik h érdeklem :/ :)
2013. febr. 7. 19:20
 9/10 anonim válasza:
már bocsi de 15évesen minek kell ennyire izgulni egy srác miatt? lehet hogy én vagyok maradi de 15évesen még szerintem ráérsz :)
2013. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de nem az, hogy ráérek-e vagy nem...hanem végre akarok egy normális pasit, de egyszerűen nincsenek csak nyomik...kivéve őt.
2013. febr. 20. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!