Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy pasi ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasi ennyire gyerekes, felelőtlen, sértődékeny?

Figyelt kérdés

A vőlegényemről van szó, akinek egyre jobban idegesít a viselkedése. Nagyon gyerekes, imád idétlenkedni, büfögni, kajálás közben fingani, grimaszolni. Eszik és mindent az asztalon hagy, semmit nem pakol el, ha én nem lennék tuti hogy disznóólban élne, inkább fizetne heti 1x egy bejárónőnek hogy takarítsa ki a házat, meg főzzön meg, minthogy ő elmosogasson, felmosson vagy összeüssön egy kaját. A gyerekeskedése és idétlenkedése sokszor veszekedéssé fajul, hüly*ségből pl meglök én meg visszalököm ugyanúgy, erre leidiótáz, hogy mit képzelek én, én őt nem lökdössem, az ő házában ő azt csinál amit akar.

Nem jól van ez így, hogy 2-3 naponta azon gondolkozom hogy mit kezdjek az életemmel hogy el kellene költözni, vagy külföldre menni dolgozni és a jelenlegi munkahelyemen ami amúgy sem túl jó, felmondani.

Alapvetően én család centrikus vagyok, hűséges típus, családot szeretnék, sok mindent feláldoztam ezért, de úgy néz ki hogy a hosszú idő a mi kapcsolatunkat is megtépázta, márt a 7. évet töltjük együtt. Egyre inkább úgy érzem, hogy be kellene pótolnom azt ami kimaradt, a bulis korszakot, a barátnőket, a szabadságot, a függetlenséget.

A vőlegényem pedig váltig azt hiszi, hogy én úgysem mozdulok mellőle, mert hogy ragaszkodom hozzá (régebben nem ilyen volt, és valóban ragaszkodom, hiszen 7 év az 7 év, vannak azért jó pillanatok is, tartalmas napok, hetek, programok). Talán azért nem fél hogy elveszíthet, mert ezt gondolja hogy én tényleg nem hagynám el.

Szerintetek mit lehet tenni azért, hogy észhez térjen, normálisan viselkedjen, becsüljön meg, tiszteljen? Mert ezek hiányát érzem.

Az együttlétek sem a régiek, havi 2-3 alkalom, de nekem már akkor sincs kedvem hozzá, elmúlt a varázs, a vonzódás. Honnan lehet ezeket az érzéseket előbányászni??

Nem tudom mitévő legyek.



2013. febr. 18. 11:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az a szókapcsolat, hogy "hiszen az x év mégiscsak x év" a legnagyobb figyelmeztető jel. Ha ez a legtutibb ellenérv a változásra, akkor változtatni kell.
2013. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez egy paraszt. Nem a szomszédaink vagytok?? Itt is akkora tapló a pasi, hogy néha én haza is zavarom, hogy húzzon a házból.

Ő elvette a lányt, ma már amikor arcin fingja a lányt, előtte alaposan meg is veri, mert az ő házában azt csinál amit akar:-/

Menj amig nem késő.

2013. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!