Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ti hogyan szabadultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti hogyan szabadultok meg az idegen hajszálaktól? Takarítási és féltékenység-kezelési tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy a barátnőm az összes szőke hajszálat megtalálja nálam/rajtam.( És féltékenység ürügyének használja fel.) Pedig nem is volt nálam semmilyen szöszi személy fent. De innen onnan akkor is rám kerül néha, és haza viszem. Például ma reggel is volt egy hajszál a heverőn, ami nem tudom hogy került oda.Mondjuk az ismeretségi körömben vannak szöszik, de nem vagyok velük közeli viszonyban.


Ezeket én sose veszem észre, de a barátnőm mindig. Félek, egyszer, az ágyamba fog esni valakinek a haja a ruhámról, és akkor azt hogy magyarázom ki?



2013. febr. 27. 09:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mielőtt hazamész, mindig alaposan nézd át a ruhádat - hátadat is - és szedd le őket. Ha tiszta a lelkiismereted, azt mondod, hogy nem járt nálad szőke, akkor valahonnan hazavitted, bizonyos anyagokra nagyon könnyen tapad a hajszál, pl. szövetkabát, bársonyakármi. Nem teszi valaki veled direkt, hogy rárakja őket? Én közelről láttam már ilyen helyzetet...

35/N

2013. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit ne tegyél,ha nem csalod Őt,akkor hagyja abba a hülyeséget,és kezdjen el bízni benned,mert ennek így szakítás lesz a vége.
2013. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!