Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Maradjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Maradjak egy olyan kapcsolatban, ahol nem vagyok szerelmes, csak a biztonság érzete van, vagy válasszam a másikat, akibe nem vagyok szerelmes, de még lehet valami?

Figyelt kérdés
Ég és föld a kettő.Az egyik nyugodt,csendes,otthon ülős.A másik társasági,mászkálós,sokat által kedvelt.Viszont ő messzebb van.

2013. márc. 14. 13:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Voltam már ilyen helyzetben (vagyok is), de ismerem saját magam, hogy tudjam, mire vágyom inkább, és ez alapján döntöttem.

Magadról semmit nem írtál, hogy mire vágysz, milyen a jellemed. Ha magadat sem ismered, akkor nem fogsz tudni dönteni.

2013. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Miért választanál 2 olyan lehetőség közül ahol egyik helyen se vagy szerelmes? -.-"

Az elsőt mindenképp hagyd ott, feleslegesen húzod az időt, és nem csak a sajátodat, mert az senkit nem érdekel, hanem az övét is, elveszed tőle a lehetőséget hogy találjon olyat aki szereti veled ellentétben.

Ha az elsőt otthagytad és érdekel a második, tegyél vele egy próbát, de ha nem vagy szerelmes akkor teljesen felesleges azzal is vesztegetni az időt.

2013. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
9: Ha nem a témához kapcsolódik,mellőzd kérlek a hozzászólást!Van ezer más kérdés, írogass oda!Köszönöm!;)
2013. márc. 14. 13:33
 14/27 A kérdező kommentje:
Az elsőért nagyon sok mindent megtettem.Van egy alkoholista anyja,aki végig ba.tatott,és egy börtönviselt apja,aki hát szintén nem gyenge figura.Kitartottam mellette nagyon sokáig úgy,hogy végig anyucira hallgatott,és ugrott egy szavára,32 évesen.A másikba,hozzáteszem,még nem vagyok szerelmes.
2013. márc. 14. 13:41
 15/27 anonim ***** válasza:
Akkor főleg nem értem, miért kellene neked bármelyik is.
2013. márc. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Az elsőért feladtam az előző kapcsolatomat,lehet ezért nagy bennem még a küzdőszellem.Nem tudok rá felnézni amiatt,hogy anyuci minden szavára adott,és nem állt ki mellettem.Második pont az ellentéte,határozott,tudja mit akar.
2013. márc. 14. 13:51
 17/27 anonim ***** válasza:

mielott dontenel szerintem adj egy eselyt az elsonek.

mond el neki hogy mit erzel. beszeljetek meg hogy mit kellene valtoztatni. hatha tudod szeretni. csak esely sok beszelgetes es eggyutt toltott ido kell.


lehet csak megszoktad a parod es azert erzed ezt.

2013. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Mondok egy közhelyet, ha számodra jó lenne ebben a kapcsolatban és még szeretnéd, akkor fel se merülne benned az a választási lehetőség, hogy keress másikat, vagy épp ha már találtál azt a másikat választ. Ezek szerint ennek a kapcsolatnak vége, csak nincs erőd kilépni belőle. A kapcsolatodból mindenképp lépje, az már rajtad áll, hogy rögtön esélyt adsz a másiknak is, vagy egy teljesen tiszta lappal vársz egy harmadikra vagy éppen te keresel.

Remélem segitettem valamennyit.

2013. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

17: Nagyon sokszor próbáltam megbeszélni vele,de csak ideges lesz tőle, vagy hallani sem akar a dolgokról.Belefáradtam.

18:Köszönöm!

2013. márc. 14. 14:24
 20/27 anonim ***** válasza:

Csernus mondta hogy a nők néha azt csinálják hogy tartanak otthon egy "rendes férjet" akivel elvannak nahgyon néha szexelnek, hozza nekik a pénzt neveli a gyereket, DE nem olyan határozott, és ezért szexelnek a "falu bikájával" hogy ki legyenek elégítve.

Egyszerre a kettő ritkább elvileg

F19

2013. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!