Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy adott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy adott egy házaspár és a netten hirdetik magukat hogy ki próbálnák egy nagy szerszámmal rendelkező sráccal 3-asba? Volt már valakinek ilyen kalandja?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak nehogy kiderüljön, hogy meleg házaspár...
2013. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Na szerinted miért van? Mert az asszonyka nagy cerkára vágyik.

Mivel ezt otthon nem kapja meg, de félrekufircolni nem szeretne, így megoldják. Meg lehet, pont a párját izgatja, hogy a szerelme testét más élvezi, és neki (is) bejön a nagy farok látványa.

Ennyi. A monogámia alapvetően hülyeség, csak ebben élünk már több ezer éve.

2013. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
akkor a feleségének kéne ott hagyni a férjét szerintem ha az
2013. júl. 9. 12:42
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés nagyon fokdalkosztat engem még több komoly válaszokat várok köszönöm előre !!
2013. júl. 9. 12:56
 5/14 anonim ***** válasza:

ráadásul srácccal???

fuj

ha nekem feleségem lenne, és rádumálna a 3.asra, akkor is csakis nővel engedném. nemámhogy egy másik pasi gyömiszkölje a csajomat, na hogyne biztosrúgnám le a fejét azon nyomban :D

2013. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
"fokdalkosztat" ?!?!
2013. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ilyen kalandom nem volt,de régebben voltam fenn egy szexpartnerkeresőn.Rengeteg nyitott kapcsolatban élő pár volt fenn.Írtak rám is.Egyszerűbb neten elintézni az ilyesmit.Már alapból a nyitott kapcsolatot elítéli a társadalom és erre még rájön az,hogy direkt nagy péniszű férfit keresnek.Neten anonim módon bárhonnan ismerkednek.Összehozhatnak találkát 150 km távolságból is.Így a saját környezetük semmit se fog megtudni.
2013. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De miért nem küldi el a férjét ha nem működik a dolog .Én nem élnék ilyen házasságba vagy legyen egy normális párkapcsolatom vagy semmi
2013. júl. 9. 13:14
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekik ez nem megcsalás,csak egy kis szórakozás néha.Nem feküdnek össze mindenkivel aki szembejön.Elég durván szűrik a partnereket.Nekik belefér,másoknak nem.
2013. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
akkor ezek náluk szimpátián alapuló szex együtt lét ?
2013. júl. 9. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!