Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy adott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy adott egy házaspár és a netten hirdetik magukat hogy ki próbálnák egy nagy szerszámmal rendelkező sráccal 3-asba? Volt már valakinek ilyen kalandja?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 12:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Külsős emberrel igen, a pár mindkét tagjának megfelel az adott partner.Egymást persze szeretik.Ne úgy képzeld el,hogy minden alkalommal 3-4.en vannak,hanem mittudomén félévente eszükbe jut,hogy jó lenne és összehoznak egy alkalmat.Am,az is lehetséges,hogy lány partnert találtak már régebben, akivel néha összejönnek és emiatt csak férfit keresnek.Ha két ilyen ember jön össze akik őszintén szeretnek így élni akkor az szuper.Probléma akkor van,ha az egyikfél akar csak nyitott kapcsolatot a másik meg nem akar belemenni vagy belemegy mert fél,hogy elveszti szerelmét.Biztos vannak ilyen párok is,de vannak akik szépen egymásra találtak.


Ez az egész hasonló ahhoz,hogy nekem van vibrátorom az exem meg már a gondolattól is rosszul volt,ha szóba került,hogy esetleg játszunk azzal is.

2013. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
azért mertem fel tenni eszt a kérdést mert most én ilyen cipőbe utazok hogy be jövök egy házaspárnak de még nem voltam így ilyen helyzetbe de a felesége nagyon jól néz ki szóval vannak igényük biztos hogy kivel bújik ágyba
2013. júl. 9. 14:19
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha érdekel valamennyire próbáld ki,de ha ellenérzéseid vannak inkább ne,mert azon fog pörögni az agyad végig.
2013. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
érdekelni érdekelni érdekel a dolog !
2013. júl. 9. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!