Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is előfordult már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult már, hogy szakítás után szinte már undorodtok a volt párotoktól?

Figyelt kérdés
előtte meg dúlt a szerelem? nálam most ez van, és ha meglátom az exemet, már rosszul leszek.
2009. dec. 9. 14:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nem.

mi az ami miatt ezt érzed?

2009. dec. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
van olyan exem akit sajnalok,h milyen szerencsetlen miota kulon vagyunk,meg van olyan akitol el kap a hanyas ha meg latom,pasitol fugg,na meg az elozmenyektol,hehe
2009. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy valami problémád van még vele. Neked. Tehát ez olyan valami, ami benned van, és neked okoz gondot. Te érzed az undort, te vagy tőle rosszul.


Ez nem jelenti azt, hogy ő tökéletes, egyszerűen semmit nem jelent vele kapcsolatban. Azt viszont jelenti, hogy még nem léptél túl rajta egészen. Ha úgy lenne, akkor semmit nem éreznél. Sem haragot, sem szánalmat, sem megkönnyebbülést. Semmit. Akkor szakadt el az utolsó szál is köztetek, amikor már nem érzel semmit. Addig valami van. Ennek a valaminek a minőségét én nem tudhatom, csak te.


A kérdés másik felére a válasz: igen, ez sűrűn előfordul, velem is volt már ilyen.

2009. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Velem is volt már párszor ilyen,de ma már közömbösen fogadom a helyzetet,ha összefutok némelyikkel.Neked is el kell érned azt szintet,amikor már tudsz közömbös lenni,és úgy viselkedni.Előző jól mondta.Te még nem vagy túl az egészen,még mindig bánt a dolog.
2009. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
én túlléptem rajta teljesen. mindig ideges leszek ha közelembe van, meg undorodom az egész lététől, ahogy beszél, ahogy mozog, nem is tudom
2009. dec. 9. 15:26
 6/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ki szakított kivel? Mit tett, vagy mit NEM tett?
2009. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Velem sosem volt ilyen, én kifejezettem szeretem minden exemet. Persze csak mint barát...
2009. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
22, fél évig jártunk, én szakítottam. nagyon sokszor megbántott, nem hallgatott rám sosem, tulajdonként kezelt.
2009. dec. 9. 15:41
 9/20 anonim ***** válasza:
Valahogy próbálj neki megbocsátani. Attól undorodunk, ami bennünk is megvan. Ha neki megbocsátasz, akkor magadat is elfogadod olyannak, amilyen vagy. Ez lenne a szerelem lényege.
2009. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Velem még nem volt ilyen, de a barátnőmmel igen. Azóta már utálja az exét, és amikor csak meglátja, azt kérdezi tőlem: "Hogy tudtam egy ilyet szeretni?"
2009. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!