Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy egy szakítás után gyorsan leadott pár kilót, majd hízni kezdett?

Figyelt kérdés
Mikor szakítottunk a párommal elég sokáig csak falatokat ettem. lefogytam 40 kilóra. előtte 45 voltam. Aztán mostanában azt vettem észre, hogy egyre többet eszek. ha nem vagyok éhes akkor is csak eszek. nem tudom megállni. nagyon zavar. elkezdtem futni és különböző fogyókúra tippeket olvasgatok, de olyan mintha nem használna. Hogyan állhatnám meg, hogy ne egyek annyit? 21/L
2010. aug. 11. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kellene új hobbi is,több sport,mert ezt bánathájnak hívják,ami kezd kialakulni nálad.Nem tudom milyen magas vagy, de lehet, hogy nincs is baj veled... nem is nézel ki rosszul... na szóval nekem annyi a véleményem, hogy terelni kell a figyelmed,hogy ne a kaja okozzon örömet,élvezetet elsődlegesen az életedben.
2010. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
157 cm vagyok. próbálok minél több időt tölteni a barátaimmal, akkor alig eszek és nem is hiányzik az étel. de nem akarok meghízni.
2010. aug. 11. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!