Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örökre egyedül maradok, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül maradok, mert nem vagyok egy belevaló, nagymenő, vagány csaj?

Figyelt kérdés
Én csendes vagyok, csak annak nyílok meg akit jól megismerek, ismeretlennel szemben nem tudok olyan nyílt lenni. Tudom hogy a vagány csajok érvényesülnek a kapcsolatokban is. Most hiába mondjátok hogy nem, de ez így van.
2014. aug. 24. 17:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
9es vagyok, egyébként ha van kedved beszélgetni, nyugodtan írj szívesen meghalgatlak :)
2014. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem.Én is hasonló voltam.És egyszer egy hozzám hasonló fiú nyitott felém.Nekem szimpatikus lett és én is elkezdtem nyitni felé.És elkezdődött valami....Ami először barátsággá majd szerelemmé alakult. :)
2014. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
58%
A 9-es biztos nem.
2014. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Posntosan :)
2014. aug. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
de valogatos is vagy kicsilanz :/
2014. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

9es vagyok, egyébként ha van kedved beszélgetni, nyugodtan írj szívesen meghalgatlak :)


bocsiii 8as** :D

2014. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudjatok... de most miért jöjjön össze valaki olyannal, aki nem tökéletes? Mindenkinek mást jelent a tökéletes... Sokáig együtt voltam egy sráccal... nagyon rendes volt, szorgalmas, szeretett... viszont volt pár dolog, ami miatt nem tudtam önmagam lenni mellette. Ezek után úgy döntöttem, hogy igen is a tökéletes lesz a következő. Nem akarok kompromisszumot kötni, mert annak nem lesz jó vége. Egy ideig lehet bírni... de nem a végtelenségig. Ha nem jön, hát nem jön... de nem szeretnék senkit se átverni.
2014. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Pont olyan vagyok, mint Te.

Nem fogsz egyedül maradni, lesz olyan ember, aki így fog szeretni, nem kell másnak lenned. :)

2014. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem tudod elfogadni és változtatni sem tudsz?? Dehogynem...ne azt várd hogy jön valami Isteni szikra és megváltozol...

A saját boldogságodért te magad vagy felelős, attól és azért leszel boldog amid van...ha arra koncentrálsz hogy mid nincs akkor szomorú leszel...

2014. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nyugi,nem te vagy az egyetlen,aki ezzel képtelen megbirkózni.Én se vagyok egy hiperextrovertált csaj,mégis tudnék mit mesélni kapcsolatok terén.Azért érvényesülnek a "vagány lányok",mert felborultak a nemi szerepek és a legtöbb pasinak szépen lassan puncija lesz kuksó helyett.Kényelmes is ez a pasiknak,amúgy is el van a legtöbbjük kényelmesedve,így legalább erőlködés nélkül dughatnak.Természetesen tisztelet a kivételnek,mert elvétve ugyan,de vannak még igazi férfiak.
2014. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!