Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Udvaroltam egy csinos, visszaf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvaroltam egy csinos, visszafogott csajnak aki valamiért hirtelen összejött egy tipikus nagymenő bunkóval. Talán ő is bánja a dolgot, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a munkahelyemen. Tipikusan olyan, hogy nagyon csinos, de nagyon visszafogott és hallgatag. Sokszor jön zavarba, stb. El tudjátok képzelni ....

Külsőleg nincs velem sem baj, de nem vagyok az a nagy csajozós. Nagy nehezen megközelítettem, egyre többet beszélgettünk. Nagyon megfogott a belső tulajdonságaival is, jól elvoltunk abban a néhány beszélgetésben. Úgy kell elképzelni hogy kb. 1-2 hét alatt zajlott ez az egész amiről beszélek.

Mivel jól elvoltunk, úgy láttam én is tetszem neki, gondoltam hogy elhívom egy randira lesz ami lesz. Viszont másnap mesélték a munkatársai hogy összejött előző este egy "ki ha én nem?" típusú pesti éjszakában nagymenő sráccal. Aki amúgy szülei cégeiben "dolgozik", 20 milliós autóval jár, stb.

Az a vicces az egészben hogy a csaj kb. nem is járt eddig sehova szórakozni, most is céges buli volt náluk azért ment csak el! Úgy kellett elrángatni. Mindenki meglepődött hogy ez történt. Senki nem érti. A barátnői mondták utólag hogy nagyon helyesnek gondol engem és 1 nappal azelőtt hogy el akartam volna hívni mondta először hogy örülne ha elhívnám, akkor beszélt nekik rólam konkrétan először. Szóval nem arról van szó hogy túl lassú lettem volna! Nagyon rövid idő alatt történt minden.


Tegnap láttam őket együtt, a srácnak nagyon rossz a híre, vele is lekezelően beszélt, szinte kullogott utána (a haverjaival volt elfoglalva)

Amikor meglátott engem, úgy tűnt mintha elszégyellte volna magát, alig mert rámnézni, zavarban volt. Azóta nem is beszéltünk. Nem tudom mi történt! A barátaim szerint minden nő ilyen, ha luxust kaphatnak akkor eldobnak mindent (házasságot, több éves kapcsolatot) és nem számít semmi. Szerintem ez hülyeség amúgy is, ő meg egyáltalán nem az a típus, de tényleg!

Még a barátnői is értetlenül állnak az egész előtt, még ők vigasztalnak engem. Amúgy velük sem beszél azóta annyira, azt mondja nekik hogy hagyják békén.


Mi lehet ennek az oka? Ti mit láttok benne? Kérem azt ne írja be senki hogy riherongy pénzhajhász, mert tényleg nem az! Én sem keresek rosszul meg ő sem! Nem erről van szó!



2014. okt. 14. 10:32
1 2
 1/17 csabika1971 ***** válasza:
100%

Keresd meg és beszélj vele, lehetőleg négy szem közt.

Lehet megunta, hogy hiába várjon rá, hogy valaki elhívja és elment az első paraszttal (mert még te sem szóltál 2 hét után sem neki a randiról, annak ellenére, hogy tudod bejössz neki).

Most már csak abban bízhatsz, hogy te jobban bejössz neki mint a gazdag csávó.

Beszélj vele és mond el neki az érzéseid, veszteni már úgysem veszthetsz semmit.

2014. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az történt, hogy amíg te elkombináltad a dolgot, más lecsapott rá. Ha valaki tetszik akkor ott rögtön meg kell ragadni a lehetőséget, el kell hívni randizni. Nyilván arra gondolt a nő hogy te nem tervezel vele semmit, mert nem hívtad randira. Valaki más pedig nem tétovázott.
2014. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Csináltam énis ilyet és velem is ez történt :D gondolom te meg udvarias, kedves stb. voltál meg alapból is az vagy. A helyzet az hogy az ilyen nővel ne foglalkozz mert nem fogsz vele összejönni max. ha sokáig húzod ezt az egészet akkor beletipor a lelkedbe, sztem ezt te se akarod... amúgy az én sztorim is kisértetiesen hasonlít erre... :S
2014. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Gusztustalanul irigy vagy.
2014. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Haver, ha elment egy ilyennel, akkor ennyit is ér a csaj...
2014. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Nagymenő bunkó = határozott, sikeres férfi akinek nem kell 2 hét arra, hogy elhívjon egy nőt randira. A nők egy férfira vágynak akik dominánsak, határozottak, nem egy kisemberre aki meghódítani is fél őket.

Férfi oldalról: összeszedem a bátorságom hogy randira hívjam, de előtte még meggyőződöm arról hogy tényleg érdeklem -e, nincs -e párja, nem zavarom -e a közeledéssel, rendben van a külsőm... stb.

Női oldalról: Itt ez a helyes srác, elhívhatna randira.. Nem hív el? Biztosan nem tetszem neki, na mindegy, majd más elhív.

És el is hívják, mert egy nőnek semmit nem kell tennie azért hogy férfiak ostromolják őket(főleg a szépeknek nem), de egy férfinak be kell dobnia magát. Az elég béna duma, hogy az a nő aki leáll a nagymenőkkel, biztos értéktelen.. Mert pont a nyuszi pasik lennének az értékesek, akik egy nőt se mernek leszólítani. :D Na ők aztán kiváló védelmezői lennének egy nőnek.

Ez már csak így volt és lesz, amíg világ a világ: lesznek olyanok akik túlbonyolítják az életet, és lesznek olyanok akik megélik. Valakinek húszmilliós kocsija lesz, valakinek húszmilliós hitele. Valaki azon agyal hogy felszedje -e a nőt, valaki felszedi azonnal. Valaki a gyakorikérdéseken sír, valaki éli az életét.

2014. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Sok félénk csaj irányításra vágyik, védelemre, arra hogy a pasi álljon ki helyette. Ők nem azok a fajták, hogyha beszól nekik valaki az utcán, akkor reflexből kiverik az 1. 2 fogát... gyámoltalanabbank, na.

Sokan furcsállják, de azt mondom, ilyen csajhoz az uralkodóbb típusú pasi illik. Ők ezt igénylik.

Az vagányabb, karakánabb csajok is néha választanak ilyen pasit, de az örök veszekedés, tapasztalat... nekik meg az olyan fickók jók akivel könnyű kompromisszumot kötni, elfogadják a nő döntését stb.

Lehet hogy neked olyan hölgy kéne, aki kezdeményez... ha már randira hívott, onnan nem kell a szokott felesleges köröket lefutni és ritkán fogja lenyúlni más. Mert szokatlan és ritka ha a csaj kezdeményez és ezért nekik nagyobb bátorság kell, így olyan is jön oda akinek biztosan nagyon tetszik az illető.

2014. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 PearlDiver ***** válasza:
Várd ki a végét, ha szétmentek, cselekedj gyorsabban.
2014. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt gond veled. Nagyon szeretett volna egy kapcsolatot, aki előbb bepróbálkozott az vitte. Nem biztos, hogy jól járt vele.

Voltam hasonló helyzetben.

A visszafogottabbak szeretik, ha egy domináns, nagy hangú van mellettük. (én is visszafogott vagyok)

Ne bánd, nem rajtad múlott. Az is lehet, hogy a másik srác is régóta próbálkozott már nála (csak a lány nem beszélt róla).

Szerintem tőled is többet akart, azért szégyellte el magát. Ne vedd magadra a dolgot. Ha szétmennek próbálkozz be nála, szerintem tőled is szeretne valamit, de keress másik nőt is.

2014. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem kombináltam túl a dolgot. Ha időrendet írnék:

- Hétfőn láttam meg, pénteken beszéltünk először csak felüleltesen munkáról több munkatárs előtt.

- Következő hétfőn beszéltünk személyesebb dolgokról kettesben de a munkahelyen.

- Szerdán ebédkor összefutottunk és együtt ebédeltünk. Ezután mondta a barátnőinek hogy milyen helyes vagyok és örülne ha elhívnám.

- Még aznap szerda este összejött a sráccal!



Az a srác egy kétes alakokkal haverjodó mutyizó, szülőkön élősködő alak! Nem vagyok rá irigy, nekem jól fizető irodai állásom van, egyetemet végeztem, angolul és németül folyékonyan beszélek. A "határozott, sikeres férfi" épphogy elvégezte a középiskolát, nem beszél semmilyen nyelven, buta mint a föld, szülein élősködik. Minden eddigi nőjét megalázta. Az tény hogy domináns vagy annak tűnik a kiállása és a nagy dumája miatt.


Mondtam hogy nem vagyok az az azonnal lehengerlő, nagydumájú pasi. Én először felmérem hogy mi a helyzet, kicsit megismerem és utána hívom el ha biztosabbnak tűnik a dolog. Soha nem mentem még oda mondjuk az utcán vagy diszkóban valakihez hogy "na itt vagyok, elhívhatlak?" Én nem vagyok ez a típus. Inkább a kedves, megbízható fajta.


Sajnos igazatok lesz abban hogy valószínűleg neki egy ilyen "védelmező" típusú srácra van szüksége aki domináns a gyengébekkel szemben. Egy ilyen rosszfiú féle.

Csak nem gondoltam hogy egy ilyen tényleg szerény, kedves, visszahúzódó csaj erre vágyna. Ha meg igen nem értem miért áradozott rólam aznap amikor meg összejött a sráccal? Aznap beszéltünk először jobban, akkor adta meg az elérhetőségeit (délután 3 volt), 6-ra ment csapatépítő bulira ahova nem vitte magával a telefonját. Idegenek nem mehettek a cégtől (más részlegen dolgozunk), onnan mentek át egy szórakozóhelyre. Szerintem ha véletlenül ott teremtem volna mert kinyomozom hogy hol vannak az olyan lett volna mintha egy őrült elmebeteg zaklató lennék. Csütörtökön akartam elhívni péntek estére.


De ha neki egy ilyen alak kell és elvan vele akkor szerintem nekünk nem is lett volna esélyünk mert én teljesen más világ vagyok. Csak akkor nem értem hogy a barátnők miért gondolják máshogy?


Lehet hogy egy kezdeményezőbb nőnél jobbak lennének az esélyeim. Eddig egyel volt dolgom de túl irányító típus volt, nem jött be a dolog.

2014. okt. 14. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!