Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Udvaroltam egy csinos, visszaf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvaroltam egy csinos, visszafogott csajnak aki valamiért hirtelen összejött egy tipikus nagymenő bunkóval. Talán ő is bánja a dolgot, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a munkahelyemen. Tipikusan olyan, hogy nagyon csinos, de nagyon visszafogott és hallgatag. Sokszor jön zavarba, stb. El tudjátok képzelni ....

Külsőleg nincs velem sem baj, de nem vagyok az a nagy csajozós. Nagy nehezen megközelítettem, egyre többet beszélgettünk. Nagyon megfogott a belső tulajdonságaival is, jól elvoltunk abban a néhány beszélgetésben. Úgy kell elképzelni hogy kb. 1-2 hét alatt zajlott ez az egész amiről beszélek.

Mivel jól elvoltunk, úgy láttam én is tetszem neki, gondoltam hogy elhívom egy randira lesz ami lesz. Viszont másnap mesélték a munkatársai hogy összejött előző este egy "ki ha én nem?" típusú pesti éjszakában nagymenő sráccal. Aki amúgy szülei cégeiben "dolgozik", 20 milliós autóval jár, stb.

Az a vicces az egészben hogy a csaj kb. nem is járt eddig sehova szórakozni, most is céges buli volt náluk azért ment csak el! Úgy kellett elrángatni. Mindenki meglepődött hogy ez történt. Senki nem érti. A barátnői mondták utólag hogy nagyon helyesnek gondol engem és 1 nappal azelőtt hogy el akartam volna hívni mondta először hogy örülne ha elhívnám, akkor beszélt nekik rólam konkrétan először. Szóval nem arról van szó hogy túl lassú lettem volna! Nagyon rövid idő alatt történt minden.


Tegnap láttam őket együtt, a srácnak nagyon rossz a híre, vele is lekezelően beszélt, szinte kullogott utána (a haverjaival volt elfoglalva)

Amikor meglátott engem, úgy tűnt mintha elszégyellte volna magát, alig mert rámnézni, zavarban volt. Azóta nem is beszéltünk. Nem tudom mi történt! A barátaim szerint minden nő ilyen, ha luxust kaphatnak akkor eldobnak mindent (házasságot, több éves kapcsolatot) és nem számít semmi. Szerintem ez hülyeség amúgy is, ő meg egyáltalán nem az a típus, de tényleg!

Még a barátnői is értetlenül állnak az egész előtt, még ők vigasztalnak engem. Amúgy velük sem beszél azóta annyira, azt mondja nekik hogy hagyják békén.


Mi lehet ennek az oka? Ti mit láttok benne? Kérem azt ne írja be senki hogy riherongy pénzhajhász, mert tényleg nem az! Én sem keresek rosszul meg ő sem! Nem erről van szó!



2014. okt. 14. 10:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Utolsó két válaszolónak: Nem hiszem hogy próbálkozott nála a srác, bár FB-on ki tudja. Mert közös ismerőseik nincsenek, barátnők mondták.

Eddig nem gondoltam hogy tényleg a visszafogottabbaknak erre lenne szüksége, erre vágynának. Nem is ezt szokták kommunikálni. Úgy látszik így van. De ha a "menőbb" nagyhangú "tudom hogy mit akarok" nőknek is ilyen nagypofájú rosszfiú kell (mert csak ezt látom magam körül) és a csendes, rendes csajoknak is akkor a magamfajta egyedül maradjon?

Fogok próbálkozni más csajnál, abban biztos vagyok hogyha mással lennék az nagyon érzékenyen érintené, sőt lehet hogy akkor jönnénk össze. Ki tudja ... Barátnői azt tanácsolták hogy "tegyem féltékennyé".


Ha szétmennek meglátom mit csinálok. Az igazat megmondva tartok tőle hogy ha egy ilyen gyerekkel leállt akkor mire számítsak tőle. Bár nagyon bejött személyiségében is, így lehet hogy egy eltévelyedés ez csak.

2014. okt. 14. 12:50
 12/17 anonim ***** válasza:
37%
Most mit mondjak erre? Te rendes jófiúnak tartod magad, őt meg a buta dzsigolónak aki semmire nem érdemes. De ha ez így van, akkor minek kattogsz egy nőn és miért nem keresel olyat, aki az olyan jófiúkra bukik mint te? Inkább valószínű az, hogy irigy vagy a másik pasira aki képes kezdeményezni és férfiként viselkedni, te meg inkább nyusziként meghúzódsz és az árnyékban maradsz. Igazi férfi úgysem a gyakorikérdéseken sír a problémái miatt, hanem inkább kezébe veszi az irányítást.
2014. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá irigy, én nem akarok olyan lenni mint ő. Az igaz hogy kezdeményezőbbnek kéne lennem és rámenősebbnek de nem vagyok az a nyuszi fajta amit írtok. Simán megszólítottam már az első találkozásnál, aztán beszélgetést kezdeményeztem. Nem hetekig epekedtem utána. Én úgy gondoltam, úgy gondolom hogy a nőknek szimpatikusabb ha egy pasi becserkészi őket, nem pedig ajtóstul ront a házba. Én még azt is egy kicsit komolynak éreztem részemről hogy 1 felületes beszélgetés után elhívom azonnal. Főleg így munkahelyen belül. Ha egy ismeretlenről lett volna szó akkor nem gond, de így? Azt hittem hogy kell neki egy kicsit az "áldozat" szerepe, hogy ne tűnjön könnyű vérűnek akit azonnal elvihet bárki. Mert igenis egy szép és komoly nő amúgy! Azt hittem elvár ennyit, mert meg is érdemelné. Nem azt hogy egy olyan macája legyen aki hetente váltogatja a barátnőit, utána meg kibeszéli, kineveti őket a hátuk mögött. Kifejetten a szexuális életet szereti kibeszélni, sőt hahotázva tudja mesélni nagy társaságban az akkor történt "baleseteket" is.
2014. okt. 14. 13:15
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

Én valószínűleg hanyagolnám, akkor is ha az a majom már beletörölte a f.....t, szakított vele és egyedül van.


Nem voltál béna vagy tutyimutyi, de most egyszerűen így jött ki. Van ilyen. Nyilván nem ismerhetted meg alaposabban ha meglepő volt számodra a lépése.


Legyél vele munkaügyben korrekt és ennyi. Sőt, valamelyik másik csajt meghívhatod ebédelni, hogy ne kelljen ebédszünetben a kellemes női társaságot nélkülöznöd :)

2014. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
.
2014. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Amit írsz, tényleg vannak olyan nők, akik szeretik a lassabb ismerkedést. De ha valaki már nagyon kapcsolatban akar lenni valamiért, az lehet, hogy nem fog várni. Talán így volt vele ez a csaj.

A féltékennyé tevés, hogy mással jössz össze, nem jó út. Ezzel csak annyit érsz el, hogy azt hiszi majd, nem is volt ő annyira fontos, ha gyorsan találtál mást és szépen megmarad a fiúja mellett (velem is megcsinálták és egyszer évekkel később tudtam meg az igazat, de addig a szememben az illető egy olyan pasi volt, aki csak üríteni akarta a lányokat - mert túl gyorsan "elfelejtett" a jelek szerint, egy sokkal silányabb nőért).

Keress mást, de ne azért, mert Ő foglalkoztat. Neki nem kellettél, nem tudott várni rád - lehet hogy szerelmes és a szerelem sokszor valóban vak. Olyankor annyira mindegy, ki hogy próbálkozik, mert sok nőt a szerelem a végsőkig olyan férfi mellett tart, aki akár folyton megalázza őket (ilyet is láttam).

Érdekes ez a sztereotípia, hogy a csendes nők a lasú udvarlást szeretik... olyanról is tudok, aki nagyon harsány, de sorra elküldi azokat, akik túl gyors tempót diktálnak.

Aztán van egy barátnőm, azt hinnék a pasik, hogy kettőt nem tud szólni és ő szokott odamenni hozzájuk kezdeményezni.

Én meg hangos vagyok és kezdeményező.

Ő épp erre a fajta maffiózó-típusra vágyott (én se tudom felfogni, mi tetszik sok lánynak az ilyenben, de elég gyakori).

2014. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha fiatal a lány, akkor lehet még magát keresi, még maga sem tudja mi a jó neki. Mennyi idős egyébként? Ha láthatóan jól érezte magát veled az jó jel egyébként. Lehet pár nap és kidobja a pasit.


Az viszont, hogy mond A-t, de aztán B-t cselekszik bizonytalanságra utal.

2014. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!