Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mondhatni rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mondhatni rendszeresen találkozik a volt barátnőjével. Én már nem bírom, most is vele én meg itt bőgök, de nemtudom elhagyni tulságosan szeretem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, a volt barátnőjével 4 évig voltak együtt, 2éve szakítottak. Elhiszem, hogy megszokták egymást de azért az ilyen 2 hetente lévő találkozások szerintem tul sokak. A csaj mindig ócsárol engem, lehord a feket földig, hogy milyen hülye vagyok.Azt mondja a barátom, hogy nagyon szeret engem , ezen kívűl minden rendben van, de ezt már nem bírom tovább, és elhagyni sem tudom.

Bocsánat ha helytelenűl és hibásan fogalmaztam, de sírok és nagyon ki vagyok borulva.


2010. ápr. 19. 20:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
84%

talan egy keves ido utan megint osszejonnek es akkor neked megjobban fog fajni mintha most elhagynad,te csak "potlek" vagy a fiu szamara,sajnalom,tudom nem ezt szeretned hallani de en igy latom a helyzetet.


clyde

2010. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Én is jóban vagyok az ex-barátommal, de soha nem ócsároltam az "utánam következőket". Sőt inkább mostanság inkább elkerülöm a kontaktust vele, mert a barátnőjének nem esik jól.

De a srác mondja ezeket vissza? Vagy honnan tudod?

2010. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Ne sírj! :'( Teljesen jogosan vagy kiborulva! Muszáj szakítanod a sráccal! Nem hiszem el, hogy nincs köztük semmi!!! Mondd a pasidnak az ex nője vagy te!?? Akkor kiderül ki neki a fontosabb! Azért találkozgatnak még mindig, mert nincsenek túl egymáson!!! Felejtsd el őt!!!
2010. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig elkénye hagynod. Egy ideig rossz lesz, de utána már azt fogod gondolni h jobb is lett így... :S Nem érdemel meg. Ha a barátom találkozna a volt barátnőjével én úgy kiakadnék..
2010. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

a lánynak van vőlegénye. Én már nem tudom, mit gondoljak , teljesen ki vagyok bukva, habar köszönöm a választ.



És azt nem értem, hogz miért megy vele találoni mikor midnig arra lyukabnak ki hogy én milyen hülye vagyok, miért hallgassa ezt hogyha szeret?

2010. ápr. 19. 20:52
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad és szólj neki ez neked nem jó és ha nem változtat a dolgokon elhagyod. Ne légy már nyámnyila csaj. Legyél határozott.
2010. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
He? Najó, hagyd ott a fenébe:S Így csak elhúzódik és rosszabb lesz. Az idegeid meg kikészülnek.
2010. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Na látod! Ez az! És attól, hogy vőlegénye van? Az semmit nem jelent! De egyébként ilyenkor hol vannak? Szobán? Mondjuk azt mond neked a pasid amit akar, és a fene tudja mit, hol csinálnak! Egyébként te miért nem mehetsz akkor vele??? Na neeem! Én nem tűrném egy percig sem ezt!!! 22/L
2010. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Igen, ezt ő monda meg nekem, hogy a csaj miket szokott mondadni, nem bírom elhagyni, eszméletlenűl szeretem.

Ő is szeret és valamiért mgé hiszek is neki.

2010. ápr. 19. 20:54
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Szeret? Tuti, hogy nem! Ha szeretne akkor most se a volt pi..ájával lenne, hanem azzal akit szeret!!! Ne legyél már ilyen kis naiv!!!
2010. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!