Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mondhatni rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mondhatni rendszeresen találkozik a volt barátnőjével. Én már nem bírom, most is vele én meg itt bőgök, de nemtudom elhagyni tulságosan szeretem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, a volt barátnőjével 4 évig voltak együtt, 2éve szakítottak. Elhiszem, hogy megszokták egymást de azért az ilyen 2 hetente lévő találkozások szerintem tul sokak. A csaj mindig ócsárol engem, lehord a feket földig, hogy milyen hülye vagyok.Azt mondja a barátom, hogy nagyon szeret engem , ezen kívűl minden rendben van, de ezt már nem bírom tovább, és elhagyni sem tudom.

Bocsánat ha helytelenűl és hibásan fogalmaztam, de sírok és nagyon ki vagyok borulva.


2010. ápr. 19. 20:44
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Most hármasban mentek ki a csak, a vőlegénye és a barátom. Én nem mehettem, mert most, tanulok, vagyis tanultam.


Egyszer sem veszekedtem vele , mindig megprobaltam a legjobb lenni, megfelelni neki, tetszeni neki, ezt érdemlem?

2010. ápr. 19. 20:56
 12/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, erőt veszek magamon , és ha én kellek neki velem lesz, ha a másik akkor meg vele!
2010. ápr. 19. 20:59
 13/44 anonim ***** válasza:
10%

22 vagyok es mar 8 honapja szakitottunk a baratnommel,de baratok maradtunk,mindig beszelgetunk,ha talalkozunk egyutt megyunk setalni vagy valahova ki a zoldbe,es meg mindig van kozottunk szeretkezes,de csak annyi,nekem van mas baratnom es neki mas baratja,nem tudom mire jo ez,de meg kedvelyuk egymast ezt en is es o is tudja.


clyde

2010. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
66%
Az a tuti, ha választásra kényszeríted!!! Ő vagy te???
2010. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Ó ne, remélem nem csalt meg, főleg azzal a hárpiával ne, azt tényleg enm bírnám ki
2010. ápr. 19. 21:02
 16/44 anonim ***** válasza:
75%
Akkor szerinted miért találkozgatnak nélküled??? Én is el foglak most keseríteni! Az összes volt pasimmal, ha szakítottunk utána még folytatódott a szex kapcsolat egy darabig!!! 25/L
2010. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyit, biztos vagy te benne, hogy ott a pasija is a nőnek??? Ellenőrizted már???
2010. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
mennyei a szex köztünk , ilyen még senkivel sem volt, de mostmár kezdek beletörődni, hogy ő is cak kihasznált.
2010. ápr. 19. 21:06
 19/44 A kérdező kommentje:
nem, ő monda hogy megy, hittem neki eddig.
2010. ápr. 19. 21:07
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Azért várd meg még kit választ! Téged vagy őt! Hisz elméletileg TÉGED szeret, azt a csajt pedig már dobta! Egyértelmű lesz a válasz, ha valóban fontos vagy neki!
2010. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!