Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mondhatni rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mondhatni rendszeresen találkozik a volt barátnőjével. Én már nem bírom, most is vele én meg itt bőgök, de nemtudom elhagyni tulságosan szeretem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, a volt barátnőjével 4 évig voltak együtt, 2éve szakítottak. Elhiszem, hogy megszokták egymást de azért az ilyen 2 hetente lévő találkozások szerintem tul sokak. A csaj mindig ócsárol engem, lehord a feket földig, hogy milyen hülye vagyok.Azt mondja a barátom, hogy nagyon szeret engem , ezen kívűl minden rendben van, de ezt már nem bírom tovább, és elhagyni sem tudom.

Bocsánat ha helytelenűl és hibásan fogalmaztam, de sírok és nagyon ki vagyok borulva.


2010. ápr. 19. 20:44
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém, úgy sajnállak téged!:S De komolyan... Ismerem ezt a helyzetet, tudom mit állhatsz ki. Nem is azzal van itt a probléma, hogy jóban vannak és találkozgatnak, mert az még oké lenne...DE miaz, hogy eltűri a csajtól, hogy téged ócsároljon? Ha szeret téged, meg kéne védenie, vagy minimum a csaj elküldeni a búsba, hogy tudja kit szidjon. Ez számomra egyszerűen felháborító. Ha én valakit szeretek és azt a valakit az exem, vagy bárki más szidja, hát az a minimum, hogy kiállok a párom mellett, illetve elküldöm a fenébe a kedves exet. Ez egyértelműen fúrás és a párod részéről meg parasztság, hogy nem lép semmit ezellen. Így látatlanban azt tanácsolni, hogy hagyd ott, marhakönnyű, megtenni már nehezebb, mégis, úgy jársz a legjobban, ha lelépsz. Jól teszed, hogy nem mutatod magad gyengének, annak semmi értelme, csak még szánalmasabb leszel az ex szemében, mert hogy a párod elmondaná neki, az tuti. Gerinctelenség. Mindkettőjüktől.
2010. ápr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tegnap este óta nyomon követem a hozzászólásokat, légyszi írj, hogy mi lett az este vége! :'( Esküszöm nekem is görcsben volt és van a gyomrom! azért felhívott, hogy marad még? Ennyire jól érzi magát nélküled? Ez egy ro.adék! Kérlek írj!!! 22/L
2010. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm, hogy tartottátok bennem a lelket tegnap este, akkor hazaért és én szépen nyugodtan elmondtam neki, hogy mi zavar engem. Nem ordibaltam neki, mindtha beszélgettünk volna. Megkértem, hogy vállaszon, mert én ezt tovább nem tűröm és engem vállasztott.

Ő is tudja nagyon jól, hogy ez az utolsó esélye, mert nálam nincs olyan, hogy kétszer. Szerencsére olyan ember aki nem tud hazudni, és ha mégegyszer elmegy vele találkozni, azt ugyis megtudom , mert nagyon sok a közös ismerősünk és akkor vége.

Mert nem fogom tűrni senkinek, hogy így bánjon velem.

Ma már sokkal normálisabban tudok gondolkodni mint tegnap.

Mégegyszer köszönom Nektek! puszi

2010. ápr. 20. 12:16
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Így kell ezt csinálni! :) És gratula a vizsgádhoz is!
2010. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!