Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mondhatni rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mondhatni rendszeresen találkozik a volt barátnőjével. Én már nem bírom, most is vele én meg itt bőgök, de nemtudom elhagyni tulságosan szeretem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, a volt barátnőjével 4 évig voltak együtt, 2éve szakítottak. Elhiszem, hogy megszokták egymást de azért az ilyen 2 hetente lévő találkozások szerintem tul sokak. A csaj mindig ócsárol engem, lehord a feket földig, hogy milyen hülye vagyok.Azt mondja a barátom, hogy nagyon szeret engem , ezen kívűl minden rendben van, de ezt már nem bírom tovább, és elhagyni sem tudom.

Bocsánat ha helytelenűl és hibásan fogalmaztam, de sírok és nagyon ki vagyok borulva.


2010. ápr. 19. 20:44
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
87%
Pasiban soha ne bízz, főleg ha nő ügyről van szó! Na akkor pattanj fel, és most ellenőrizd!!! 25/L
2010. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
64%

egy fiu mindenre kepes,meg arra is amire nem is gondolod,es neha nagyon hulyek szoknak lenni 22/F hidd el tudom mit mondok,foleg ha nokrol van szo


clyde

2010. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

kb 5 perce hivott telefonon, gondolom azért mert végzett, de nem vettem fel, nem akartam, hogy így hallja a hangom, gyengének lásson.


Ha nem lennék szerelmes, nem lennék elszállva eddig rég kidobtam volna, nem tudom miért kell most velem ez történjen , köszönom nagyon szépen mindenkinek a segítséget.

2010. ápr. 19. 21:16
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
A saját anyja ellen is meg kellene védenie, ha szeret.
2010. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Hát ez érdekes a csaj pasija nincs ott, most beszéltem vele, csak azért hivott, hogy akar szolni, hogy még marad .

Ezt sose gondoltam volna, egy zajos helyen voltak .

2010. ápr. 19. 21:28
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rögtön pakolj össze és írj egy levelet búcsúzóul.
2010. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

megmondom neki hogy vagy ő vagy én, én ezt nem bírom tovább, mikor minden kezdett a helyére állni ez történik, miért midnig velem? nem vagyok csunya, pszichológiát tanulok most , ezelött elvégeztem a közgazdaság szakot, elég fejlett agyi szinten állok és mégis mindig ez történik velem, most már nem bírom , hogy ne adjam , fel de nem tudo mi a megoldás rá.


velem van a hiba tényleg mostmér úgy érzem , de nem is lehetett igaz ez az 5 hónap . De Ő is egy nagyon inteligens okos ember, miért csinálja ezt velem?

2010. ápr. 19. 21:49
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátod megcsal. Én a helyedbe szakítanék vele, mert később még jobban fog fájni, ha esetleg kiderül valami. Sajnállak. mert aranyos csajnak tűnsz, de a barátod nem érdemel meg. 19/l

Ja és te 100x jobbat érdemelsz nála.

2010. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
pont ez hiányzott a holnapi vizsgám elött, biztosan 5-ös lesz....
2010. ápr. 19. 21:55
 30/44 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ne mondj olyat neki, hogy vagy Te vagy Ő. Nem jó senkit ilyen választás elé állítani, ezt én s zsarolásnak érezném.

De egyszerűen mond meg, hogy Neked ez nem oké. Ha akar találkozni vele, akkor menjetek négyesbe. Azért az, hogy ketten ennyiszer eljárnak megértem, hogy megvisel Téged.

2010. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!